0
späť
 

diskuze k tématu: Kia Ceed s najezdem 350 000km

kategórie zaradenia témy: poradna, automobilky, korejská vozidla
cich
počet príspevkov3
dátum registrácie26.05.2017
Piatok 26.05.2017 20:57, Kia Ceed s najezdem 350 000km
Dobrý den,
Kia ceed r.v. 2013, kombi, 1,6crdi, 350000km.Vůz má servisní historii, ze zánamů je znát výměna spojky, baterie, rozvody a klasické servisní úkony, jako oleje, brzdy, ...Vůz jezdil denně dálniční trasy
Rád bych znal názor, zda je dobrá volba takové auto koupit a tím, že cena odpovídá nájezdu nebo by to bylo to spíše čekání na smrt.Děkuji za názory
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Sobota 27.05.2017 20:28, km
spousta takových aut se prodává po bazarech stočených na 150 tis. km, takže jestli je doložená servisní historie a je zajímavá cena tak bych to zkusil, ale odpovídám jen v obecné rovině, záludnosti tohoto motoru neznám
reagovať
cich
počet príspevkov3
dátum registrácie26.05.2017
Sobota 27.05.2017 21:07, RE: km
Humusus napísal:
spousta takových aut se prodává po bazarech stočených na 150 tis. km, takže jestli je doložená servisní historie a je zajímavá cena tak bych to zkusil, ale odpovídám jen v obecné rovině, záludnosti tohoto motoru neznám


No právě, člověk to podvědomě ví, že ty najezdy okolo 150 000km nejsou zdaleka pravda a až to mám poctivě před sebou tak je z toho najednou obava... Prodejce by se nechal ukecat na cca 120 000Kč V servisech Kia mi říkali,že tam měli motory 1,6CRDI i s daleko vyššími nájezdy, ale samozřejmě to riziko, že se podělá něco jiného může být vysoké...
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Sobota 27.05.2017 22:05, RE: km
těžko říct, to auto najíždělo skoro sto tisíc ročně, takže firma, takže pravděpodobně long life intervaly....
reagovať
BobanHTP
počet príspevkov2404
dátum registrácie19.08.2015
Nedela 28.05.2017 23:03, RE: Kia Ceed s najezdem 350 000km
cich napísal:
Dobrý den,Kia ceed r.v. 2013, kombi, 1,6crdi, 350000km.Vůz má servisní historii, ze zánamů je znát výměna spojky, baterie, rozvody a klasické servisní úkony, jako oleje, brzdy, ...Vůz jezdil denně dálniční trasyRád bych znal názor, zda je dobrá volba takové auto koupit a tím, že cena odpovídá nájezdu nebo by to bylo to spíše čekání na smrt.Děkuji za názory


V rodině máme služebáka i30 1.6 CRDi s 250tis.km a zatím vše ok. Cena by hrála velkou roli za mě, nejhorší je, že korejci mají předražené náhradní díly a druhovýroba je hodně omezená.
100tis.km by to mohlo ještě vydržet, teď jestli to stojí za to
reagovať
cich
počet príspevkov3
dátum registrácie26.05.2017
Pondelok 29.05.2017 20:28, RE: Kia Ceed s najezdem 350 000km
BobanHTP napísal:
cich napísal:
Dobrý den,Kia ceed r.v. 2013, kombi, 1,6crdi, 350000km.Vůz má servisní historii, ze zánamů je znát výměna spojky, baterie, rozvody a klasické servisní úkony, jako oleje, brzdy, ...Vůz jezdil denně dálniční trasyRád bych znal názor, zda je dobrá volba takové auto koupit a tím, že cena odpovídá nájezdu nebo by to bylo to spíše čekání na smrt.Děkuji za názory
V rodině máme služebáka i30 1.6 CRDi s 250tis.km a zatím vše ok. Cena by hrála velkou roli za mě, nejhorší je, že korejci mají předražené náhradní díly a druhovýroba je hodně omezená.100tis.km by to mohlo ještě vydržet, teď jestli to stojí za to


Dobrý den, právě ta cena je podle mne lákavá, dohoda je 120 000Kč, zkoušel jsem volat do ruzných servisů a zeptat se na jejich názor.Někde se s takovým nájezdem ještě nesetkali a jinde zase mají rekordmany se 430000km... Ale v této obecné rovině konkrétně nikdo neví, zda je to vhodné nebo ne a co ještě vydrží,případně v čem bude chtít zainvestovat ... Každopádně si myslím, že i tak už je to slušný nájezd, což může potěšit majitele těchto motorů
Děkuji za názor a já se jdu rozmýšlet
reagovať
driver111
počet príspevkov528
dátum registrácie13.03.2013
Utorok 30.05.2017 09:11, RE: Kia Ceed s najezdem 350 000km
cich napísal:
BobanHTP napísal:
cich napísal:
Dobrý den,Kia ceed r.v. 2013, kombi, 1,6crdi, 350000km.Vůz má servisní historii, ze zánamů je znát výměna spojky, baterie, rozvody a klasické servisní úkony, jako oleje, brzdy, ...Vůz jezdil denně dálniční trasyRád bych znal názor, zda je dobrá volba takové auto koupit a tím, že cena odpovídá nájezdu nebo by to bylo to spíše čekání na smrt.Děkuji za názory
V rodině máme služebáka i30 1.6 CRDi s 250tis.km a zatím vše ok. Cena by hrála velkou roli za mě, nejhorší je, že korejci mají předražené náhradní díly a druhovýroba je hodně omezená.100tis.km by to mohlo ještě vydržet, teď jestli to stojí za to
Dobrý den, právě ta cena je podle mne lákavá, dohoda je 120 000Kč, zkoušel jsem volat do ruzných servisů a zeptat se na jejich názor.Někde se s takovým nájezdem ještě nesetkali a jinde zase mají rekordmany se 430000km... Ale v této obecné rovině konkrétně nikdo neví, zda je to vhodné nebo ne a co ještě vydrží,případně v čem bude chtít zainvestovat ... Každopádně si myslím, že i tak už je to slušný nájezd, což může potěšit majitele těchto motorů Děkuji za názor a já se jdu rozmýšlet


Já bych se toho nebál, pokud je auto zachovalé, cena je zajímavá, šel bych do toho. Kdyžtak to zkus ještě probrat na nějakém kia fóru, tam budou vědět víc.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.