0
späť
 

diskuze k tématu: Kia Carnival 2.9 CRDi - test spotřeby

kategórie zaradenia témy: korejská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.12.2006 00:17, hodně?
Spotřeba na moderní turbodiesel nic moc, zdvihový objem i hmotnost je ale značná.......
Od vozu tohoto typu bych ocenil spotřebu kolem 7-8l/100km.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.12.2006 11:38, RE: hodně?
Peet napísal:
Spotřeba na moderní turbodiesel nic moc, zdvihový objem i hmotnost je ale značná.......
Od vozu tohoto typu bych ocenil spotřebu kolem 7-8l/100km.
To by asi oceni každý, ale s objemem 2,9l je to utopie. Zajímalo by mě porovnání s P 807 2,2 HDI.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.12.2006 14:21, RE: hodně?
Peet napísal:
Spotřeba na moderní turbodiesel nic moc, zdvihový objem i hmotnost je ale značná.......
Od vozu tohoto typu bych ocenil spotřebu kolem 7-8l/100km.
Souhlasím s Pepém. S 3 litrem je spotřeba 7-8l utopie.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.12.2006 18:33, Carnival obecně
Max napísal:
Souhlasím s Pepém. S 3 litrem je spotřeba 7-8l utopie.
Tak spotřeba mi na 2,9 připadá úplně normální. Za 7-8 to v běžném provozu nepojede. Nicméně, kdysi mě lákalo koupit prvního Carnivala. Po druhé testovací jízdě, po pohledu zespodu, ze mě nadšení rychle opadlo. Kamarád si ji však koupil a po dvou letech se Carnivala rychle zbavil. Největší slabinou je reznoucí karoserie, díly výfuku a nepřesné a velmi ztuha jdoucí řazení. Po těch dvou letech jsem se v tom projel a nemohl jsem uvěřit, jak rychle toto na první pohled hezké a praktické rodinné vozítko zestárlo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.12.2006 22:58, fuj
Tak toto auto je grc. Vôbec nechapem dôvody na jeho kúpu...Okrem toho je príliš americké a neeurópske.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 09.12.2006 14:01, RE: fuj
A.K.ALex napísal:
Tak toto auto je grc. Vôbec nechapem dôvody na jeho kúpu...Okrem toho je príliš americké a neeurópske.
Tak tak absolutně nevidím důvod proč si ho koupit i když se asi najde dost lidí, kteří s vidinou ušetřených peněz podobnou slátaninu koupí a při pozdějším prodeji procitnou ze snu o šetření...
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.