0
späť
 

diskuze k tématu: Kia Carens 2.0 CRDi VGT EX

kategórie zaradenia témy: korejská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 05.02.2007 00:17, super
V dané kategorii aut a za tu cenu naprostá jednička.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 05.02.2007 08:51, Kia
Sbohem Sephio, nastupuje nová Kia, její Ceed a jiné, to je fakt odenzíva, pěkná nabídka, pěkné auto, uvidíme, jak se bude chovat za pár let
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 05.02.2007 10:03, dotaz na redakci
Martaslover napísal:
Sbohem Sephio, nastupuje nová Kia, její Ceed a jiné, to je fakt odenzíva, pěkná nabídka, pěkné auto, uvidíme, jak se bude chovat za pár let
Možná je to jen můj dojem, ale poslední dobou se zde objevují články typu "poradna" čím dál méně. Šlo by s tím něco udělat? Nebo už není o čem psát? Ne že by mě nezajímal test nového Carensu nebo S-Maxu, ale myslím, že hodně čtenářů by spíš uvítalo informace o ojetých autech, aby věděli, co kupovat a co ne, než informace o tom, kolik přesně žere nové Volvo S80 apod.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 05.02.2007 10:29, RE: dotaz na redakci
A4 napísal:
Možná je to jen můj dojem, ale poslední dobou se zde objevují články typu "poradna" čím dál méně. Šlo by s tím něco udělat? Nebo už není o čem psát? Ne že by mě nezajímal test nového Carensu nebo S-Maxu, ale myslím, že hodně čtenářů by spíš uvítalo informace o ojetých autech, aby věděli, co kupovat a co ne, než informace o tom, kolik přesně žere nové Volvo S80 apod.....
Souhlasim, poradna se objevuje uz velice zridka, drive byla kazdy den. celova nabidka ctemi me prijde o mnoho slabsi. Recenze neni taky kazdy den coz me zarazi, nedostatkem recenzi to asi nebude. Ja psal recenzi pred cca 3 tydny a jeste nevysla. Vzdycky jsem tesil na druhy den co si prectu noveho a uz peknych par mesicu jsem velmi casto zkalmany nabidkou. Vim, ze toho mate hodne v redakci, jen nas to mrzi, ze uz to neni jako to byvalo
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 05.02.2007 11:27, RE: dotaz na redakci
A4 napísal:
Možná je to jen můj dojem, ale poslední dobou se zde objevují články typu "poradna" čím dál méně. Šlo by s tím něco udělat? Nebo už není o čem psát? Ne že by mě nezajímal test nového Carensu nebo S-Maxu, ale myslím, že hodně čtenářů by spíš uvítalo informace o ojetých autech, aby věděli, co kupovat a co ne, než informace o tom, kolik přesně žere nové Volvo S80 apod.....
Souhlasím, poslední dobou je toho málo. Ta nová auta jsou zajímavá ale já tu chodím kvůli ojetinám...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 05.02.2007 11:43, RE: dotaz na redakci
A4 napísal:
Možná je to jen můj dojem, ale poslední dobou se zde objevují články typu "poradna" čím dál méně. Šlo by s tím něco udělat? Nebo už není o čem psát? Ne že by mě nezajímal test nového Carensu nebo S-Maxu, ale myslím, že hodně čtenářů by spíš uvítalo informace o ojetých autech, aby věděli, co kupovat a co ne, než informace o tom, kolik přesně žere nové Volvo S80 apod.....
Dobrý den, do konce tohoto týdne vás čekají dvě "Poradny" a dvě "Zkušenosti uživatele". V příštím týdnu a dále, se budeme počet publikovaných tematických článků o ojetinách snažit ještě zvýšit...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 05.02.2007 13:03, RE: dotaz na redakci
Karel - TipCars.com napísal:
Dobrý den, do konce tohoto týdne vás čekají dvě "Poradny" a dvě "Zkušenosti uživatele". V příštím týdnu a dále, se budeme počet publikovaných tematických článků o ojetinách snažit ještě zvýšit...
Dekujeme, vsichni chapeme, ze toho mate hodne, chtelo by to vice lidi, nebo vice casu. Jen konstatujeme, ze na zacatku kdzy vznikla proadna a zkusensoti uzivatele tak to bylo suepr, bylo toho opravdu hodne. Ted je toho vseh poskromnu, ale vim, ze kazdy automobil si zada svuj cas. Jak jsem rek, chtelo by to vice lidi a to stoji penize.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 05.02.2007 13:09, RE: dotaz na redakci
Martin napísal:
Dekujeme, vsichni chapeme, ze toho mate hodne, chtelo by to vice lidi, nebo vice casu. Jen konstatujeme, ze na zacatku kdzy vznikla proadna a zkusensoti uzivatele tak to bylo suepr, bylo toho opravdu hodne. Ted je toho vseh poskromnu, ale vim, ze kazdy automobil si zada svuj cas. Jak jsem rek, chtelo by to vice lidi a to stoji penize.
Bezva, díky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 10.02.2007 16:19, RE: dotaz na redakci
A4 napísal:
Možná je to jen můj dojem, ale poslední dobou se zde objevují články typu "poradna" čím dál méně. Šlo by s tím něco udělat? Nebo už není o čem psát? Ne že by mě nezajímal test nového Carensu nebo S-Maxu, ale myslím, že hodně čtenářů by spíš uvítalo informace o ojetých autech, aby věděli, co kupovat a co ne, než informace o tom, kolik přesně žere nové Volvo S80 apod.....
souhlas, k čemu je většině lidí to jak přesná spotřebá je u auta za dvě mega, jestli auto sežere o litr mín nebo víc.. Přijde mi že už se zde píše jen o těch kteří si to zaplatí a né o tom co lidi zajímá...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 26.04.2007 07:27, 5 míst
Hmmm... Celkem super autíčko, dobře vypadá, dobrá technika... Akorát jsem se chtěl zeptat: to už asi nebude v 6místné verzi, že?
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.