0
späť
 

diskuze k tématu: Jeep Grand Cherokee SRT8: nejrychlejší Jeep všech dob!

kategórie zaradenia témy: americká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.03.2005 07:51, Jeep
Tak to je docela síla... Takový kolos a z nuly na sto pod pět sekund... Navíc ve srovnání s Commanderem není tento Jeep vůbec škaredý... No sem moc zvědavý jak toto vozítko bude vypadat naživo
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.03.2005 08:03, RE: Jeep
Dalis napísal:
Tak to je docela síla... Takový kolos a z nuly na sto pod pět sekund... Navíc ve srovnání s Commanderem není tento Jeep vůbec škaredý... No sem moc zvědavý jak toto vozítko bude vypadat naživo
Commander není "škaredý", je to vymazlený miláček všech řidičů USA!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.03.2005 13:20, Cayene
Měl jsem možnost se svézt v tomto korábu a byl to fakt úžasný zážitek! Je fakt rozdíl, když zrychlujete z 0-100 v nějaké sporťáku a nebo v něčem tak velikém :) a jestli ma tady tento Cherokee jezdit ještě rychlej, tak to potěš :))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.03.2005 14:09, RE: Cayene
Vymča napísal:
Měl jsem možnost se svézt v tomto korábu a byl to fakt úžasný zážitek! Je fakt rozdíl, když zrychlujete z 0-100 v nějaké sporťáku a nebo v něčem tak velikém :) a jestli ma tady tento Cherokee jezdit ještě rychlej, tak to potěš :))
Já v tom taky jel a můžu ti říct - nikdy bych to nebral. Žere to jak tank, v zatáčkách se to naklání a má to strašně měkký sedačky na můj vkus.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.03.2005 14:33, RE: Cayene
jardin napísal:
Já v tom taky jel a můžu ti říct - nikdy bych to nebral. Žere to jak tank, v zatáčkách se to naklání a má to strašně měkký sedačky na můj vkus.
Záleží na nastavení podvozku. A dá se s tím jet fakt docela rychle. A věř tomu, že majiteli je doclea jedno, kolik to papá :P
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.