0
späť
 

diskuze k tématu: inzerce společnosti AAA na tomto inzertním portále

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, ostatní, automobilky, česká vozidla, německá vozidla, francouzská vozidla, japonská vozidla, italská vozidla, korejská vozidla, čínská vozidla, americká vozidla, anglická vozidla, ostatní, typ vozidla, osobní, volná diskuze
jirka380
počet príspevkov1
dátum registrácie21.02.2018
Štvrtok 27.05.2021 12:13, inzerce společnosti AAA na tomto inzertním portále
Ahoj lidi ,
chtěl jsem zakoupit osobní automobil Škoda Superb 3 s využitím inzerce na tomto inzertním portálu. Vytřídil jsem ty nejzajímavější nabídky s tím , že je budu obvolávat. 80 % nabídek má společnost AAA, ale k mému zděšení nejsou to skutečná auta , neexistují , jsou vymýšlená, nikdy se neprodávala. Společnost pro svou ochranu dole uvede:

"Údaje obsažené v této kartě mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy."

to platí pro většinu inzerátu od AAA. Snaží se Vás dostat k ním na pobočku a tam nastává psychologická masáž a auto si pak koupíte o 100tis dráž a s daleko větším nájezdem. Vyskoušel jsem to několikrát a situace vždy stejná, parametrově horší auta za podstatně vyšší cenu.

Ověřte si to než tam vyrazíte , uštříte si zbytečné problémy !!! Psychologicky to mají zmáklé na 100% a většina lidí nemá šanci. Koupíte auto, které by jste nikdy nekoupili. Totální podvodné jednání.

S pozdravem Jirka
reagovať
TomášK
počet príspevkov5
dátum registrácie14.08.2020
Piatok 28.05.2021 10:39, RE: inzerce společnosti AAA na tomto inzertním portále
Ahoj, mám podobnou zkušenost. Na jejich internetových stránkách jsem si vybral auto, potom jsem osobně zašel na jejich místní pobočku, že bych měl o to auto zájem, jestli mi ho sem nepřevezou. Pán na pobočce mi sdělil, že takové auto v nabídce nemají a že nelze spoléhat na to, co je v internetové nabídce, protože ty auta rychle točí a inzerci aktualizují snad jen jednou týdně. Tohle se mi stalo 2x, a vždy mi pak nabízel něco dražšího nebo že si mám vybrat přímo u nich na pobočce co zrovna je....
reagovať
Richtr
počet príspevkov12
dátum registrácie23.10.2020
Piatok 28.05.2021 21:00, RE: RE: inzerce společnosti AAA na tomto inzertním portále
citácia:
reakce na: TomášK, 28.05.2021 10:39 (Ahoj, mám podobnou zkušenost. ...)


Ale no tak, tohle už ví každý, kdo se o auta jen trochu zajímá. Ale lidé stejně věří, že zrovna oni budou ta šťastná výjimka a uloví tam slušné auto za super cenu. A na tom je postavený Áčkový obchodní model - když už tam zajedou, málokdo je natolik asertivní, aby odolal tlaku špičkově proškolených profíků. Pro většinu laiků je jediná šance - prostě tam nejít - co Peklo jednou uchvátí, to už nevrátí
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.