0
späť
 

diskuze k tématu: Infiniti M37 - luxus made in Japan

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 13.12.2010 07:01, Infinity
Možná by stálo za zmínku, že benzínová verze - netuším, jestli i naftová - se nabízí s pohonem všech kol. Jinak se mi to auto docela líbí, ale upřímně, před A6/BMW 5/ E-klasse bych mu přednost nedal, a vymluvil bych se na nedostupnost servisu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 13.12.2010 21:09, RE: Infinity
Michal napísal:
Možná by stálo za zmínku, že benzínová verze - netuším, jestli i naftová - se nabízí s pohonem všech kol. Jinak se mi to auto docela líbí, ale upřímně, před A6/BMW 5/ E-klasse bych mu přednost nedal, a vymluvil bych se na nedostupnost servisu
Tahle trojice bude asi servis potřebovat trochu častěji než infinity.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 13.12.2010 22:46, RE: Infinity
TwinT napísal:
Tahle trojice bude asi servis potřebovat trochu častěji než infinity.
souhlas
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 13.12.2010 22:46, RE: Infinity
Michal napísal:
Možná by stálo za zmínku, že benzínová verze - netuším, jestli i naftová - se nabízí s pohonem všech kol. Jinak se mi to auto docela líbí, ale upřímně, před A6/BMW 5/ E-klasse bych mu přednost nedal, a vymluvil bych se na nedostupnost servisu
já bych se toho vůbec nebál
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.12.2010 08:16, RE: Infinity
TwinT napísal:
Tahle trojice bude asi servis potřebovat trochu častěji než infinity.
To jsou servisní intervaly u Intinifity jednou za padesát tisíc? Jinak tu poznámku nechápu. S novým autem se přece jezdí na servisní prohlídky, a ty jsou všude plus mínus stejné. O závadách se nebavím - ty se přece u nového auta téměř nevyskytují, pokud to tedy není Land Rover
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.12.2010 08:43, RE: Infinity
Michal napísal:
To jsou servisní intervaly u Intinifity jednou za padesát tisíc? Jinak tu poznámku nechápu. S novým autem se přece jezdí na servisní prohlídky, a ty jsou všude plus mínus stejné. O závadách se nebavím - ty se přece u nového auta téměř nevyskytují, pokud to tedy není Land Rover
U nového vozu se závady vyskytují také - kolega loni vracel A6 po 6 měsících užívání z důvodu neodstranitelných rezonancí palubní desky. U vozu za 1,8 milionu to docela zarazí....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.12.2010 09:30, RE: Infinity
hormiga napísal:
já bych se toho vůbec nebál
Opravdu vymakané auto a motor je tak předimenzovaný že to bude držák.design trochu moc japonský ale interiér patří mezi špičku.opravdu trochu jedinečnosti mezi evropskou konkurencí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.12.2010 13:01, RE: Infinity
Pavlik napísal:
U nového vozu se závady vyskytují také - kolega loni vracel A6 po 6 měsících užívání z důvodu neodstranitelných rezonancí palubní desky. U vozu za 1,8 milionu to docela zarazí....
Ale totéž může potkat i to Infiniti - že narazíš na páteční kus. Nebo byla nějaká svolávací akce na drnčící palubní desky?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 15.12.2010 12:56, servis atd.
servis je v síti Nissanu, všechny autorizované servisy Nissan měly někoho na školení u Infiniti.
na FXku mám najeto zatím jen málo přes 50.000km ( za necelé 4 roky) ale vyjma výměn oleje (á 12tis.km) a filtrů jsem servis nepotřeboval.
a co se týče dílů tak Nissan dokáže objednat všechno ale třeba přes Simix je to stejně rychlé a za půlku a v Polsku je k sehnání úplně všechno skladem a za pusinku.
mrzí mě že se k nám nevozí M56, to je prý masakr.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 15.12.2010 23:25, RE: servis atd.
tomaskrtek napísal:
servis je v síti Nissanu, všechny autorizované servisy Nissan měly někoho na školení u Infiniti.
na FXku mám najeto zatím jen málo přes 50.000km ( za necelé 4 roky) ale vyjma výměn oleje (á 12tis.km) a filtrů jsem servis nepotřeboval.
a co se týče dílů tak Nissan dokáže objednat všechno ale třeba přes Simix je to stejně rychlé a za půlku a v Polsku je k sehnání úplně všechno skladem a za pusinku.
mrzí mě že se k nám nevozí M56, to je prý masakr.
ještě aby se auto s 50 tisíci sralo...
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.