0
späť
 

diskuze k tématu: Pomoc pri poruche HyundaiTerracan 2.9crdi 120KW 4A - r.v.2005

kategórie zaradenia témy: poradna, technické dotazy, automobilky, korejská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 06.10.2013 13:57, Pomoc pri poruche HyundaiTerracan 2.9crdi 120KW 4A - r.v.2005
Poprosím o pomoc ! Môj Terracan je 2,9 crdi 120KW 4 AUTOMAT všetko šľapalo perfektne jeto model 2005 až do teraz . Zničoho nič auto počas jazdy prestalo isť - šlo len na voľnobeh ,v troch servisoch pozerali dali na PC a stále im ukazovalo nieč zo vzduchom ,vymenili filtre aj palivový a auto šľapalo ako nove - no po mesiaci sa to z opakovalo a odpjili aj vahu vzduchu a nepomohlo tak že sa zhodli že v tom to není auto nedymí ani nič podobné len nejde pridať a ak postojí znova naštartujem auto zas ide no zničoho nič zas prestane ísť a aj keť dám P,alebo N , tak auto ide len na voľnobeh a neide pridať .VrAJ JE TO ZáHADNE ALE NEVEDIA NATO PRIST A !Nechcem ho dať rozobrať do skrutky aby pomenili polovicu vecí a po týždni sa to z opakuje . PROSÍM VÁS O POMOC AK SA NIEKTO STAKÝM NIEČIM STRETOL NECH NÁPÍŠE ČO MÁM UROBIŤ ĎAKUJEM VOPRED !!! .
reagovať
sobelice
počet príspevkov1
dátum registrácie06.08.2019
Utorok 06.08.2019 09:25, terracan 2,9 crdi
Poprosím o info ,přestala mi svítit kontrolka stavu nadrže-reserva vyměnily jsme komlet celý plovák a nic můžete mi poradit děkuji
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.