0
späť
 

diskuze k tématu: Pomoc s výběrem vozu

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, korejská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 10.05.2014 20:32, Pomoc s výběrem vozu
Dobrý den,

ráda bych se s vámi poradila o výběru vozidla. Sháním vozidlo, především pro jízdu po městě, max. 1x - 2x měsícně po dálnici (celkem cca 70km). Rozhoduji se mezi třemi vozy, které mám možnost koupit. Prvním je Daewoo Kalos 1.2, r.v. 2005, najeto 60tis. km, druhým Hyundai Getz, r.v. 2003, 1.3 60kW, najeto 96tis. km, třetím Toyota Yaris, r.v. 2002, 1.0 50kW. Vůz Daewoo mě zaujal tím, že je nejnovější, má plnou výbavu, ovšem nevím, jak je spolehlivý, jak drahý je servis, náhradní díly apod., vůz Hyundai se mi líbí, ovšem tento nemá ve výbavě klimatizaci a třetí Yaris, slyšela jsem, že je velmi spolehlivý (také nejdražší :( ),ale nevím, jestli malý obsah motoru bude dostačovat na jízdu po dálnici. Od auta chci především nízkou spotřebu, levnější servis. Jedná se o mé první auto, tudíž si nevím rady. Moc děkuji za odpověď.

Harazimová Nikola
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Pondelok 19.05.2014 21:22, RE:
Dobrý den. Osobně bych Vám doporučil Toyotu Yaris. Ta je vyhlášena svou spolehlivostí, trvanlivostí a servisní nenáročností. Spotřeba benzínových motorů by potom neměla přesáhnout 6 litrů na 100 kilometrů. Má sice nejslabší motor, pokud po ní ale nebudete chtít nějaké zázraky, kratší cestu po dálnici zvládne bez problému. Skromnému řidiči ale poslouží dobře všechna tři auta.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.