0
späť
 

diskuze k tématu: Hyundai Elantra se neztratí ani v Kanadě

kategórie zaradenia témy: korejská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 28.10.2008 05:55, Co dehty
Jaké jsou v Kanadě emisní limity? Může je vůbec dehet splnit nebo je to podobné jako ve většině států USA? Kolik se Elišek v Kanadě ročně prodalo? Neví někdo, třeba Kylie? (prosím vynechat tři odstavce o C5)

Hýky hýk

Prodává se v Kanadě stříbrná Octvávka na hlínách, s křídlem a v TDi? A když ano, tak za kolik?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 28.10.2008 06:02, prní :-)
Vedle pick-upa F350 se tomu místní musejí trochu usmívat Tak všichni víme, že asijské auta jezdí většinou spolehlivě, jen jsou trochu nemastná neslaná. Ten kratší interval výměny oleje je možná dán trhem. CND nevím. Ale v USA auta mění olej velmi často (třeba 5tkm), ale zas tam dávají šíleně levný univerzální a dělá to každý čerpadlář, něco jak u nás umýt přední sklo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 28.10.2008 08:20, RE: Co dehty
Osel II napísal:
Jaké jsou v Kanadě emisní limity? Může je vůbec dehet splnit nebo je to podobné jako ve většině států USA? Kolik se Elišek v Kanadě ročně prodalo? Neví někdo, třeba Kylie? (prosím vynechat tři odstavce o C5)

Hýky hýk

Prodává se v Kanadě stříbrná Octvávka na hlínách, s křídlem a v TDi? A když ano, tak za kolik?
Co emisni limity, tech bych se nebal. Ale co ta rychlost. Asi nemaji v Kanade D1cku a tak vystresovani obchodaci nemuzou pelasit ve stribrny atd...

V CR proste vsici potrebujou poradnej vykon a kroutak :). Jsme holt velka zeme.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 28.10.2008 09:20, RE: Co dehty
Osel II napísal:
Jaké jsou v Kanadě emisní limity? Může je vůbec dehet splnit nebo je to podobné jako ve většině států USA? Kolik se Elišek v Kanadě ročně prodalo? Neví někdo, třeba Kylie? (prosím vynechat tři odstavce o C5)

Hýky hýk

Prodává se v Kanadě stříbrná Octvávka na hlínách, s křídlem a v TDi? A když ano, tak za kolik?
Kolik "elišek" netuším, ale Hyuindai se tam prodává docela velmi dobře! V kanadě jsem "hlínu" octavia neviděla (třeba v dánsku je škodovek až NEpochopitelně moc!), na americkém kontinentu "frčí" auta typu C5 - kamarádka bydlí v tom "dalším" městě (kousek) za Ottawa - 143 mil - za městem zmáčknout tempomat a pak "rovně" a po 140 mílích doprava... (a to NENí až tak vtip ,-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 28.10.2008 11:14, http://www.flickr.com/photos/30642098@N08/
Osel II napísal:
Jaké jsou v Kanadě emisní limity? Může je vůbec dehet splnit nebo je to podobné jako ve většině států USA? Kolik se Elišek v Kanadě ročně prodalo? Neví někdo, třeba Kylie? (prosím vynechat tři odstavce o C5)

Hýky hýk

Prodává se v Kanadě stříbrná Octvávka na hlínách, s křídlem a v TDi? A když ano, tak za kolik?
No a "dehet" se v Canada samozřejmě NEpoužívá - VŮBEC! NEexistuje! Vím, že se občas nějaké firmy (mercedes) pokouší ..., ale - myslím - naprosto BEZ šance.
Ostatně, přes veškeré (oprávněné) kritiky (doporučuji poslední - český - Auto Tip, kde jsou "praktiky" koncernu při opravách TDi - např. problém s motorem je řešen snížením točivého momentu - o polovinu !!!!!! - tedy někam na úroveň benzínové jednaosmičky!) je "síla" octavie v TDi - a ty "za velkou louží" opravdu Ne, NE, ne, nE, neeeee NE.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 28.10.2008 11:19, http://www.flickr.com/photos/30642098@N08/
Ráďa napísal:
Vedle pick-upa F350 se tomu místní musejí trochu usmívat Tak všichni víme, že asijské auta jezdí většinou spolehlivě, jen jsou trochu nemastná neslaná. Ten kratší interval výměny oleje je možná dán trhem. CND nevím. Ale v USA auta mění olej velmi často (třeba 5tkm), ale zas tam dávají šíleně levný univerzální a dělá to každý čerpadlář, něco jak u nás umýt přední sklo.
To ano, ale éra "pick-up", zdá se, poněkud "odchází"...
Nicméně, nafta NEpřichází, což je asi dobře ..
PS: Trochu podobné služby s olejem ale potkáte třeba i v Německu (někde), naposledy jsem se s tím setkala na dálnici A8 kousek za München (u Shell) .. ale "za vodou" jsou přeci jen trochu "jinde", to je tedy "fakt"..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 29.10.2008 10:39, Potěšilo mě to
Mám radost z dobrých referencí elantry za velkou louží. Mě slouží dobře CRDi, ale zatím jen 60 tisíc km. Ano, je to taková šedá myš, ale spolehlivá a pracovitá. Doufám, že Nošovice neudělají značce ostudu, až se tam začne vyrábět i30.
S olejem má pravdu předřečník. U nás je doporučen olej API SF/CE s výměnou po 15 tisíc km, čili levnější minerál. Čím vyšší výkonová specifikace API, tím víc kilometrů možno najet, ale max. jednu zimu. V USA se mění olej kvality Mogul Super po 5000 km, což lze ostatně u nás taky. Ale měním si sám a kdo se s tím mám každou chvíli mazat, že?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 29.10.2008 23:35, RE: http://www.flickr.com/photos/30642098@N08/
Kylie napísal:
To ano, ale éra "pick-up", zdá se, poněkud "odchází"...
Nicméně, nafta NEpřichází, což je asi dobře ..
PS: Trochu podobné služby s olejem ale potkáte třeba i v Německu (někde), naposledy jsem se s tím setkala na dálnici A8 kousek za München (u Shell) .. ale "za vodou" jsou přeci jen trochu "jinde", to je tedy "fakt"..
Kylie: rozdíl je co se prodává jako nové a co na silnici stále jezdí. To kdybych se já rozhoupal a Ford Excursion 7.3 TD nooo to by bylo
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 30.10.2008 00:04, RE: http://www.flickr.com/photos/30642098@N08/
Ráďa napísal:
Kylie: rozdíl je co se prodává jako nové a co na silnici stále jezdí. To kdybych se já rozhoupal a Ford Excursion 7.3 TD nooo to by bylo
To jistě ano - a i když zájem opravdu opadá - ještě tak minimálně 20 let bude Ford F 150 nejrozšířenější auto na tamních silnicích ...
PS: Nic proti těmto (větším, mohutnějším, vyšším) autům, ale mne nějak "netahnou". Jezdila jsem bmw X6 - je "famózní" (jako dárek bych se určitě neurazila - 50i, kdyžtak, prosím), ale mít ty peníze na koupi nového .. volím jinak
PPS: Ale ten "pocit" chápu, jen by mi stačil "na víkend" ... a co pak?
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.