0
späť
 

diskuze k tématu: Hyundai Coupe 2.0 CVVT

kategórie zaradenia témy: korejská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.11.2007 00:18, Mladý kluky????
Už vidím mladýho kluka kterej nemá zkušenosti s řízením a vysype z kapsi půl mega na kupé.
A těch co jim ho koupí tatínek taky asi moc nebude.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.11.2007 00:21, 3 coupé
Opravte rozměr pneu, je tam nesmysl. Má tam byt 215/45/17. Za ty peníze koupím 3 roky staré trojkové kupé v třílitru, takže docela brko, což by byla spíš moje volba, ikdyž nové je nové.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.11.2007 00:23, RE: Mladý kluky????
Aleš napísal:
Už vidím mladýho kluka kterej nemá zkušenosti s řízením a vysype z kapsi půl mega na kupé.
A těch co jim ho koupí tatínek taky asi moc nebude.
To máš pravdu, to je tak pro mladé holky, které mají zazobanější rodiče.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.11.2007 06:46, RE: 3 coupé
anonym napísal:
Opravte rozměr pneu, je tam nesmysl. Má tam byt 215/45/17. Za ty peníze koupím 3 roky staré trojkové kupé v třílitru, takže docela brko, což by byla spíš moje volba, ikdyž nové je nové.
Děkuji, takhle to dopadá, když si položím špatně prsty na numerickou část klávesnice
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.11.2007 07:20, Přístrojová deska
Promiňte, ale nějak se mi nedaří promítnout si detail středového panelu do celkového pohledu na přístrojovou desku, který je nad ním. Není to každé z jiného vozu?
Jinak bych to taky spíš viděl pro mladou holku, která má zazobanějšího "sponzora"
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.11.2007 08:02, RE: Přístrojová deska
Kýchal napísal:
Promiňte, ale nějak se mi nedaří promítnout si detail středového panelu do celkového pohledu na přístrojovou desku, který je nad ním. Není to každé z jiného vozu?
Jinak bych to taky spíš viděl pro mladou holku, která má zazobanějšího "sponzora"
Středová konzole doopravdy patří testovanému vozu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.11.2007 08:14, jiná cílová skupina
No ještě si dovolím upozornit na druhou cílovou skupinu zákazníků. Když si vzpomenu na svého drahého pana otce, když mu bylo 50, tak mne napadá, že je to takřka ideální pro pány s tzv. druhou mízou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.11.2007 08:31, RE: jiná cílová skupina
edmund napísal:
No ještě si dovolím upozornit na druhou cílovou skupinu zákazníků. Když si vzpomenu na svého drahého pana otce, když mu bylo 50, tak mne napadá, že je to takřka ideální pro pány s tzv. druhou mízou.
Cílová skupina zákazníků bude zajisté mnohem pestřejší než jsem uvedl v závěru testu. Přesto si myslím, že budoucí majitelé budou z řad mladých (ať už kluků či holek) a nebo ze skupiny pánů s druhou mízou, jak uvádíte...
Každopádně za vozem se během testování otočilo nejvíce kluků do 25-ti let.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.11.2007 11:09,
Je to fakt takové líbivé autíčko, al eraději bych se poohlédl po Clk, 3, nebo TT.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.11.2007 11:47, 350Z
Za ty samé peníze koupím dva roky starého Nissana 350Z, auto které je na hony vzdálené tomuto pseudosporťáku, s daleko lepší výbavou a hlavně s daleko menšími servisními náklady.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.11.2007 11:57, RE: Přístrojová deska
Petr napísal:
Středová konzole doopravdy patří testovanému vozu.
O tom není pochyb, ten odpovídá dalším obrázkům ve fotogalerii pod článkem, ale ta palubka do toho testovaného vozu evidentně nepatří, teď jsem si to schválně zvětšil. Jistě víte sám nejlépe, kde jste k tomu obrázku přišel...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.11.2007 13:53, RE: 350Z
anonym napísal:
Za ty samé peníze koupím dva roky starého Nissana 350Z, auto které je na hony vzdálené tomuto pseudosporťáku, s daleko lepší výbavou a hlavně s daleko menšími servisními náklady.
Tezko srovnavat ojetinu s novym autem. Za novyho pasata taky koupim radeji 2 roky stary nabuseny bavo.

Ale samozrejme mit 600 tisic na ucte, tak jdu taky do 350tky. O tom zadna...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.11.2007 16:21, RE: Přístrojová deska
Kýchal napísal:
O tom není pochyb, ten odpovídá dalším obrázkům ve fotogalerii pod článkem, ale ta palubka do toho testovaného vozu evidentně nepatří, teď jsem si to schválně zvětšil. Jistě víte sám nejlépe, kde jste k tomu obrázku přišel...
Já nevím,ale přístrojovka patří testovanému autu.Pokud si to opravdu zvětšíte tak nechápu pochybnosti,snad jen mate,že není na obrázku vyfocena celá.Marek
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 09.11.2007 07:29, RE: Přístrojová deska
anonym napísal:
Já nevím,ale přístrojovka patří testovanému autu.Pokud si to opravdu zvětšíte tak nechápu pochybnosti,snad jen mate,že není na obrázku vyfocena celá.Marek
Asi mluvíme každý o jiném obrázku. Například já mám na mysli obrázky, které jsou přímo v textu článku, nikoliv ve Fotogalerii pod ním. A na tom obrázku v textu je přístrojovka celá, pěkně od A-sloupku k A-sloupku, proto jsem ji taky musel zvětšovat, když autor začal naznačovat, že kecám. Zkuste třeba na tom celkovém obrázku přístrojovky najít na středovém panelu nahoře ten velký kruhový spínač varovných blikačů, atd., atd....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 09.11.2007 10:12, RE: Přístrojová deska
Kýchal napísal:
Asi mluvíme každý o jiném obrázku. Například já mám na mysli obrázky, které jsou přímo v textu článku, nikoliv ve Fotogalerii pod ním. A na tom obrázku v textu je přístrojovka celá, pěkně od A-sloupku k A-sloupku, proto jsem ji taky musel zvětšovat, když autor začal naznačovat, že kecám. Zkuste třeba na tom celkovém obrázku přístrojovky najít na středovém panelu nahoře ten velký kruhový spínač varovných blikačů, atd., atd....
Ano ano, Kýchal má pravdu...jsou to skutečně dvě rozdílné palubky.
Ray
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 09.11.2007 11:24, RE: jiná cílová skupina
Petr - TipCars.com napísal:
Cílová skupina zákazníků bude zajisté mnohem pestřejší než jsem uvedl v závěru testu. Přesto si myslím, že budoucí majitelé budou z řad mladých (ať už kluků či holek) a nebo ze skupiny pánů s druhou mízou, jak uvádíte...
Každopádně za vozem se během testování otočilo nejvíce kluků do 25-ti let.
Nevím nevím kolik takto mladých lidí si může u nás dovolit auto za cenu tohoto kupé. pro mladé bude, ale až bude stát tak do 200 000 Kč a tudíž jako ojeté. Mladé holky v tom možná jezdí, ale musí být povoláním "přítelkyně" . Pravda existují holky, které si dokáží vydělat fůru peněz, stačí aby pracovala třeba jako společnice zahraničních bonitních klientů a nemá problém.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 09.11.2007 14:43, RE: 350Z
anonym napísal:
Za ty samé peníze koupím dva roky starého Nissana 350Z, auto které je na hony vzdálené tomuto pseudosporťáku, s daleko lepší výbavou a hlavně s daleko menšími servisními náklady.
Lenže ten dva roky starý nissan už medzičasom zrejme absolvoval nejaký ten výlet do prekopy o beštiálnom zaobchádzaní predchádzajúceho majiteľa nevraviac
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 09.11.2007 20:22, RE: Přístrojová deska
Kýchal napísal:
Asi mluvíme každý o jiném obrázku. Například já mám na mysli obrázky, které jsou přímo v textu článku, nikoliv ve Fotogalerii pod ním. A na tom obrázku v textu je přístrojovka celá, pěkně od A-sloupku k A-sloupku, proto jsem ji taky musel zvětšovat, když autor začal naznačovat, že kecám. Zkuste třeba na tom celkovém obrázku přístrojovky najít na středovém panelu nahoře ten velký kruhový spínač varovných blikačů, atd., atd....
Ten obrázek u článku (od sloupku ke sloupku) je z toho samého auta, ale verze před faceliftem, čili z let 2002 - 2006.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 19.11.2007 23:27, RE: 350Z
gld napísal:
Lenže ten dva roky starý nissan už medzičasom zrejme absolvoval nejaký ten výlet do prekopy o beštiálnom zaobchádzaní predchádzajúceho majiteľa nevraviac
Přesně tak nissan za ty prachy už projel někde škarpou ale já mám za ty prachy nové auto a mužu vám říci že jezdí výborně a že nejede 250 jako nissan nevadí protože po našich silnicích to stejně nejde.Takže za 550 tisíc super auto.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 27.01.2008 23:10, RE: jiná cílová skupina
edmund napísal:
No ještě si dovolím upozornit na druhou cílovou skupinu zákazníků. Když si vzpomenu na svého drahého pana otce, když mu bylo 50, tak mne napadá, že je to takřka ideální pro pány s tzv. druhou mízou.
Tak tak jak říkáš přesné takové coupé jsem si koupil k padesátinám a jsem s ním velmi spokojen tak že mohu doporučit.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.