0
späť
 

diskuze k tématu: Módní policie TipCars.com hodnotí Hyundai Atos

kategórie zaradenia témy: korejská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.03.2012 08:28, Pánové...
...vy tedy rozhodně nikoho nešetříte.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.03.2012 08:32, Za zmínku
Za zmínku stojí jeden disk z lehkých slitin a pomocné přítlačné lišty na stěračích pro zesílení tlaku při vysokých rychlostech.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.03.2012 09:30,
Když jsem tu fotku viděl poprvé, v úvodu článku, tak jsem si říkal, že to přece není tuning, ale majitel jen naboural přední nárazník, dal nový a ta žlutá je tovární nástřik od výroby ale už neměl na to, aby nechal nárazník přestříkat nazeleno. Ale ejhle, jak jsem se mýlil, když jsem na druhé fotce viděl, že zezadu je to taky nažluto

Tip pro redakci: u těchto článků byste mohli dávát klikací anketu líbí/nelíbí, abychom viděli, jestli se tohle bude líbit alespoň někomu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.03.2012 09:32, přední rám
Jak je to s předním rámem na vozidle? Je homologován do provozu? Nebo není? Já když jsem kdysi kupoval vyřazenou feldu od policajtů, tak přední rám musel povinně dolů, neschválen pro běžný provoz. Jde ho vůbec schválit? Předpokládám, že kdyby na vozidle byl, tak v crash testech by za střet s vozidlem vozidlo dostalo mizivé hodnocení....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.03.2012 09:33, RE: Za zmínku
David V napísal:
Za zmínku stojí jeden disk z lehkých slitin a pomocné přítlačné lišty na stěračích pro zesílení tlaku při vysokých rychlostech.
Tipuji, že až budou peníze, tak časem přibudou i další disky z lehkých slitin
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.03.2012 12:08, RE: přední rám
Alkantpan napísal:
Jak je to s předním rámem na vozidle? Je homologován do provozu? Nebo není? Já když jsem kdysi kupoval vyřazenou feldu od policajtů, tak přední rám musel povinně dolů, neschválen pro běžný provoz. Jde ho vůbec schválit? Předpokládám, že kdyby na vozidle byl, tak v crash testech by za střet s vozidlem vozidlo dostalo mizivé hodnocení....
Petr-Tipcars: Crash test pro toto vozidlo=srazka se cmelakem, popr. silnejsi protivitr. Srazku s vozidlem konstrukteri nepredpokladali, to da rozum prece...nejsou blazni...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.03.2012 14:38, RE: přední rám
Alkantpan napísal:
Jak je to s předním rámem na vozidle? Je homologován do provozu? Nebo není? Já když jsem kdysi kupoval vyřazenou feldu od policajtů, tak přední rám musel povinně dolů, neschválen pro běžný provoz. Jde ho vůbec schválit? Předpokládám, že kdyby na vozidle byl, tak v crash testech by za střet s vozidlem vozidlo dostalo mizivé hodnocení....
Jako hodně věcí, prodávaných v ČR, jsou rámy a rámy. Některé měly homologaci, některé neměly vůbec nic. Vždy by měl být k takovému doplňku dodán certifikát o homologaci a přímo na něm má být uvedeno (spíše vyraženo) ono kouzelné E s číslem v kolečku. Dnes je to vlastně jedno, protože montáž a používání ochranných rámů zakázala směrnice EU plošně tuším k 1.1.2010. Auta s dříve namontovanými rámy mohou jezdit dál, ale na vozidlo uvedené do provozu po tomto datu legálně namontovat nejdou (chtěl jsem si dát přední rám na x-trail, takže také smůla).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.03.2012 15:20, RE: přední rám
anonym napísal:
Petr-Tipcars: Crash test pro toto vozidlo=srazka se cmelakem, popr. silnejsi protivitr. Srazku s vozidlem konstrukteri nepredpokladali, to da rozum prece...nejsou blazni...
Špatně jsem to napsal. Moje chyba. Myslel jsem za střet Atose s osobou-chodcem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.03.2012 15:46, RE: přední rám
Pavlik napísal:
Jako hodně věcí, prodávaných v ČR, jsou rámy a rámy. Některé měly homologaci, některé neměly vůbec nic. Vždy by měl být k takovému doplňku dodán certifikát o homologaci a přímo na něm má být uvedeno (spíše vyraženo) ono kouzelné E s číslem v kolečku. Dnes je to vlastně jedno, protože montáž a používání ochranných rámů zakázala směrnice EU plošně tuším k 1.1.2010. Auta s dříve namontovanými rámy mohou jezdit dál, ale na vozidlo uvedené do provozu po tomto datu legálně namontovat nejdou (chtěl jse...
Petr-Tipcars: Hodne zajimava informace, ten zakaz montaze ochrannych ramu...cloveka opet nuti k zamysleni o tom, co vse jeste neni regulovane.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 06.03.2012 20:10, RE: přední rám
anonym napísal:
Petr-Tipcars: Hodne zajimava informace, ten zakaz montaze ochrannych ramu...cloveka opet nuti k zamysleni o tom, co vse jeste neni regulovane.
Faktem je, že tyhle rámy jsou daleko spíše designové než ochranné a zároveň je i takový mizerný rám extrémně nebezpečný pro "měkké" účastníky provozu - tedy chodce, cyklisty a pod. Jen mě štve, že rámy zakázali plošně - chtěl jsem jen malý rámeček na spodek nárazníku jako "lízátko na zajíce".
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.03.2012 09:57, RE: přední rám
Pavlik napísal:
Faktem je, že tyhle rámy jsou daleko spíše designové než ochranné a zároveň je i takový mizerný rám extrémně nebezpečný pro "měkké" účastníky provozu - tedy chodce, cyklisty a pod. Jen mě štve, že rámy zakázali plošně - chtěl jsem jen malý rámeček na spodek nárazníku jako "lízátko na zajíce".
palec nahoru za lízátko na zajíce a měkké účastníky
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.03.2012 20:43, majtel
auto i majtele od vidění znám, je z Veselí nad Moravou a od pohledu vypadá jak rastaman v černých hadrech (mikina soufly ) , kapsáče) jo a hulí...
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.