0
späť
 

diskuze k tématu: Hyundai Accent 1,5 CRDi

kategórie zaradenia témy: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, korejská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.12.2006 00:08, Cougar
Nedostal jsem žádnou odpověď, zeptám se tedy znovu, odpovíte mi na můj dotaz ohledně fordu cougar, nebo si vybíráte na které dotazy odpovíte a na které ne. Děkuji za reakci.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.12.2006 00:16, Accent
Toto auto má příbuzný s motorem 1.3 benzín a je víc než spokojený.
Motor je celkem tichý, spotřeba kolem 6,5l/100km a hlavně poměr ceny a výbavy výborný. Nové auto stálo před dvěma lety s plnou výbavou včetně klimy, abs, airbagů. 4xel. okna, metalíza............. 299000kč
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.12.2006 05:20, RE: Accent
Peet napísal:
Toto auto má příbuzný s motorem 1.3 benzín a je víc než spokojený.
Motor je celkem tichý, spotřeba kolem 6,5l/100km a hlavně poměr ceny a výbavy výborný. Nové auto stálo před dvěma lety s plnou výbavou včetně klimy, abs, airbagů. 4xel. okna, metalíza............. 299000kč
Pripojim se k doporucene 1.3,na tuhle naftu bych se vykaslal!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.12.2006 08:37, RE: Cougar
Petr napísal:
Nedostal jsem žádnou odpověď, zeptám se tedy znovu, odpovíte mi na můj dotaz ohledně fordu cougar, nebo si vybíráte na které dotazy odpovíte a na které ne. Děkuji za reakci.
Dobrý den, do readkce dostáváme denně několik dotazů k nákupu ojetých vozů. Týdně ale zveřejňujeme pouze 3-4 Poradny. Není proto v našich silách odpovídat na všechny dotazy. Ford Cougar je zajímavé auto a mužeme mu jednu z poraden věnovat, nebude to ale do konce roku.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.12.2006 08:54, RE: Cougar
Karel - TipCars.com napísal:
Dobrý den, do readkce dostáváme denně několik dotazů k nákupu ojetých vozů. Týdně ale zveřejňujeme pouze 3-4 Poradny. Není proto v našich silách odpovídat na všechny dotazy. Ford Cougar je zajímavé auto a mužeme mu jednu z poraden věnovat, nebude to ale do konce roku.
Mohli byste alespoň preferovat dotazy těch, co vám už příspěli hodnocením vlastního auta (kromě některých takyrecenzí některých majitelů fábií a oktávek). Já jsem například recenzi napsal, ale na moje dva dotazy neodpověděl nikdo. Napsal bych klidně ještě další recenzi na naše druhé auto, ale s takovou se na to asi vykašlu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.12.2006 09:25, zkušenost
S accentem CRDi jsem najel 40 tis. km bez sebemenšího problému. Po prodeji začalo propouštět servo a na TK zjistili volnější zadní silentbloky. Je třeba si uvědomit, že ve své době patřilo auto k nejlevnějším turbodieselům se slušným výkonem 60 kW (konkurence o 10 kW méně). Podle mého soudu jde o průměrný vůz za mimořádně příznivou cenu, což u ojetin platí dvojnásob. Měl jsem dlouhodobě spotřebu 4,5 l při ekonomickém provozu, 6 l nikdy, i když je pravda, že jsem auto plně nezatěžoval a nejezdil krátké trasy po městě. Fakt je, že dnes bych možná také sáhl spíš po benzínu, protože jediné co mi fakt vadilo, byl zvuk tříválce. ALe to je stejný příběh jako u VW - z velkého dieselu ubrali 1 válec a pokrok byl na světě. Naprosto famózní je ovšem dnešní generace accentu, kterou lze koupit se čtyřválcem 110 HP za 300 tisíc Kč. Na tuhle cenovou nabídku nikdo nemá. Mimochodem, na rozdíl od slavných TDI jsou motory CRDi pověstné příkladnou spolehlivostí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.12.2006 10:20, RE: zkušenost
donald napísal:
S accentem CRDi jsem najel 40 tis. km bez sebemenšího problému. Po prodeji začalo propouštět servo a na TK zjistili volnější zadní silentbloky. Je třeba si uvědomit, že ve své době patřilo auto k nejlevnějším turbodieselům se slušným výkonem 60 kW (konkurence o 10 kW méně). Podle mého soudu jde o průměrný vůz za mimořádně příznivou cenu, což u ojetin platí dvojnásob. Měl jsem dlouhodobě spotřebu 4,5 l při ekonomickém provozu, 6 l nikdy, i když je pravda, že jsem auto plně nezatěžoval a nejezdil...
Kdyby měl nový accent lepší podvozek jdu do něj
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.12.2006 11:09, RE: zkušenost
Aleš napísal:
Kdyby měl nový accent lepší podvozek jdu do něj
Hyundai bych asi bral Coupe teda taky zvany Tibuon v Americe. Je to krasne auto podle mne.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.12.2006 12:24, RE: zkušenost
Zed napísal:
Hyundai bych asi bral Coupe teda taky zvany Tibuon v Americe. Je to krasne auto podle mne.
Tiburon,jinak s jeho excelentnim vzhledem souhlasim
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.12.2006 13:01, RE: zkušenost
zigi napísal:
Tiburon,jinak s jeho excelentnim vzhledem souhlasim
Oprava Tiburon - Žralok - zapomenul jsem tam r. :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.12.2006 13:08, RE: zkušenost
Zed napísal:
Oprava Tiburon - Žralok - zapomenul jsem tam r. :)
)))
Ale jinak je to krasne auticko,zamiloval jsem si jeho vzhled z NFS UNG 2,pak jsem ho hledal na netu a je to fakt super vuz
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.12.2006 13:13, RE: zkušenost
zigi napísal:
)))
Ale jinak je to krasne auticko,zamiloval jsem si jeho vzhled z NFS UNG 2,pak jsem ho hledal na netu a je to fakt super vuz
Jaký má smysl kupovat tenhle asijský ošklivé vypadající Logan pro důchodce?? To si radši kupte něco evropského,pro mormální lidi s vkusem: Seat Ibiza,VW Polo, Skoda Fabia...Fiat Punto
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.12.2006 13:49, RE: zkušenost
T.K. napísal:
Jaký má smysl kupovat tenhle asijský ošklivé vypadající Logan pro důchodce?? To si radši kupte něco evropského,pro mormální lidi s vkusem: Seat Ibiza,VW Polo, Skoda Fabia...Fiat Punto
To ma byt reakce na me?Ja prece nic vzhledove s Loganem kupovat nechci.Logan bych nechtel ani zadarmo.Prostor to ma,ale ten interier je vic nez otresny
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.12.2006 14:48, RE: zkušenost
zigi napísal:
)))
Ale jinak je to krasne auticko,zamiloval jsem si jeho vzhled z NFS UNG 2,pak jsem ho hledal na netu a je to fakt super vuz
NFS 1. Odtud si ho pamatuji ja Tiburona.
Nejhezci Hyundai vubec. Aspon pro mne;)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 11.04.2007 14:13, RE: zkušenost
T.K. napísal:
Jaký má smysl kupovat tenhle asijský ošklivé vypadající Logan pro důchodce?? To si radši kupte něco evropského,pro mormální lidi s vkusem: Seat Ibiza,VW Polo, Skoda Fabia...Fiat Punto
>T.K.: tak asi třeba proto, že tohle je větší, levnější, s lepším motorem a spolehlivější.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.