0
späť
 

diskuze k tématu: Hummer H3 - test spotřeby

kategórie zaradenia témy: americká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.02.2006 01:13, To bych i překousl...
No na člověka, který běžně jezdí za 5 l s TDi mi neunesitelná připadá, ovšem na druhou stranu bych dal nevím co zato, kdybych takovou H3 mohl vlastnit. To bych spotřebu jako neunesitelnou zřejmě nebral

Ovšem teď mi vrtá hlavou o kolik benzínku si tak asi řekne H2? Ten má pokud se nepletu 6.0, takže auto nádhera, radost vlastnit, ale rozhodně ne živit.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.02.2006 11:21, RE: To bych i překousl...
Ivory napísal:
No na člověka, který běžně jezdí za 5 l s TDi mi neunesitelná připadá, ovšem na druhou stranu bych dal nevím co zato, kdybych takovou H3 mohl vlastnit. To bych spotřebu jako neunesitelnou zřejmě nebral

Ovšem teď mi vrtá hlavou o kolik benzínku si tak asi řekne H2? Ten má pokud se nepletu 6.0, takže auto nádhera, radost vlastnit, ale rozhodně ne živit.
hummer je oproti range roveru jest strydmi hoch...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.02.2006 11:42, RE: To bych i překousl...
Ivory napísal:
No na člověka, který běžně jezdí za 5 l s TDi mi neunesitelná připadá, ovšem na druhou stranu bych dal nevím co zato, kdybych takovou H3 mohl vlastnit. To bych spotřebu jako neunesitelnou zřejmě nebral

Ovšem teď mi vrtá hlavou o kolik benzínku si tak asi řekne H2? Ten má pokud se nepletu 6.0, takže auto nádhera, radost vlastnit, ale rozhodně ne živit.
No zezačátku bys to tak třeba nebral, ale ono by tě to za chvíli začlo dožírat,toho bych se nebál...Tyjo stát každejch 400 kiláků a ládovat tam ropu za 2200, to brzo omrzí. To mi věř. No a spotřeba H2 nebo H1 by mě docela taky zajímala.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.02.2006 13:29, RE: To bych i překousl...
Kicker napísal:
No zezačátku bys to tak třeba nebral, ale ono by tě to za chvíli začlo dožírat,toho bych se nebál...Tyjo stát každejch 400 kiláků a ládovat tam ropu za 2200, to brzo omrzí. To mi věř. No a spotřeba H2 nebo H1 by mě docela taky zajímala.
tenhle jezdí na benzín...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.02.2006 21:15, Autorovi: Co výhled do boku?
Z fotek interieru mi připadá, že výhled doleva je z místa řidiče dost omezen B sloupkem. Je tomu tak?
Jinak spotřeba mi přijde adekvátní, ani cena není zas tak velká. Ale myslím si,že H3 přichází o hodně zákazníků, protože nemá diesel. Jestli má, kolik stojí a jakou má spotřebu?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 10.02.2006 17:03, RE: Autorovi: Co výhled do boku?
Time4Tea napísal:
Z fotek interieru mi připadá, že výhled doleva je z místa řidiče dost omezen B sloupkem. Je tomu tak?
Jinak spotřeba mi přijde adekvátní, ani cena není zas tak velká. Ale myslím si,že H3 přichází o hodně zákazníků, protože nemá diesel. Jestli má, kolik stojí a jakou má spotřebu?
S výhledem je to u H3 celkově lidově řečeno na levačku, nicméně situace ohledně B sloupku ještě není tak hrozná jako ohledně toho s označením A S názorem ohledně absence dieselu souhlasím a potvrzuji, že ten v nabídce vskutku chybí. Ostatně více ohledně tohoto i výhledu a spoustě dalšího naleznete v pondělním kompletním testu Hummer H3. S pozdravem autor.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 10.02.2006 20:08, RE: Autorovi: Co výhled do boku?
Michal - Tipcars.com napísal:
S výhledem je to u H3 celkově lidově řečeno na levačku, nicméně situace ohledně B sloupku ještě není tak hrozná jako ohledně toho s označením A S názorem ohledně absence dieselu souhlasím a potvrzuji, že ten v nabídce vskutku chybí. Ostatně více ohledně tohoto i výhledu a spoustě dalšího naleznete v pondělním kompletním testu Hummer H3. S pozdravem autor.
Díky za rychlou odpověď!
Už se těším na tset.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 10.02.2006 20:09, RE: Autorovi: Co výhled do boku?
Time4Tea napísal:
Díky za rychlou odpověď!
Už se těším na tset.
ehm.... Na test, samozřejmě....
reagovať
symir
počet príspevkov2
dátum registrácie21.09.2011
Nedela 26.05.2013 17:21, Spotřeba
Asi to číst nikdo nebude, ale nemohu nekomentovat. Ne H3 ale málem jsem spadl ze židle, když autor recenze psal, že by uváděl spotřebu z palubního počítače. To si děláte z nás srandu??? Stačí se podívat na osobní zkušenosti řidičů např. na , kde se liší reálná spotřeba od PC klidně o třetinu.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.