0
späť
 

diskuze k tématu: Bát se ojeté Hondy Insight?

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
Koloss
počet príspevkov639
dátum registrácie19.09.2008
Streda 25.10.2017 15:22, pozor
Hybridům celkem fandím a tak jsem si kdysi o Insight a Priusu něco zjistil. Na první pohled jsou to konkurenti, ale u Hondy je řešení pohonu je podle mne tragické. Prius měl ve druhé generaci motor 1.5 a ve třetí už 1.8. Taky elektromotor mezigeneražně posílil. U Toyoty do svých hybridů promítli zkušenosti a výkonnější soustava má nakonec menší spotřebu. Oproti tomu v Insight je spalovací motor slabý a tak v okamžicích, kdy nepomáhá elektromotor je pro jízdu spíše tragický. A elektromotor je navíc úplná slabota a nic moc nepomůže. Výsledkem byly třeba žaloby v USA, kde Insight v příměstském provozu naprosto nedokázal plnit slibovanou spotřebu.

Ale nejel jsem ani v jednom, tak jsou to jen posbírané informace. Kdybych já si měl z těchto dvou aut vybrat, rozhodně bych šel do Toyoty, myslím, že stejná soustava byla i v Aurisu.
reagovať
Pavlik
počet príspevkov1325
dátum registrácie09.10.2008
Streda 25.10.2017 17:45, Já nevím
Nedávno jsem se projel v podstatně silnějším Aurisu combi Hybrid a přes papírový výkon 140 PS je to dost slabé auto. Do města nebo pro velmi, opravdu velmi, klidného řidiče OK, pro ostatní to bude velké zklamání.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.