0
späť
 

diskuze k tématu: Honda HR-V: za 12 let 66 tis. km.

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
zmazaný používateľ
počet príspevkov10
dátum registrácie27.04.2024
Štvrtok 23.01.2014 07:53, Co to je?
Může mi někdo vysvětlit smysl takového článku?
reagovať
Pepe
počet príspevkov1133
dátum registrácie09.05.2007
Štvrtok 23.01.2014 08:38, RE: Co to je?
cz0453 napísal:
Může mi někdo vysvětlit smysl takového článku?


Že někdo ročníku 1932 používá aktivně internet. Má můj obdiv. Já pomalu nestíhám sledovat novinky u svých dětí . Btw: nešlo by něco bližšího napsat o té Granadě? Jako kluk jsem slintal, když jsem jí viděl...
reagovať
tomaskrtek
počet príspevkov982
dátum registrácie18.03.2008
Štvrtok 23.01.2014 08:50, RE: Co to je?
Pepe napísal:
cz0453 napísal:
Může mi někdo vysvětlit smysl takového článku?
Že někdo ročníku 1932 používá aktivně internet. Má můj obdiv. Já pomalu nestíhám sledovat novinky u svých dětí . Btw: nešlo by něco bližšího napsat o té Granadě? Jako kluk jsem slintal, když jsem jí viděl...


mohl jsem jí mít jako první auto, škoda že se táta s majitelem-svým kamarádem- nedohodl. žlutá s černou střechou, dvoudveřová, jestli si dobře vzpomínám tak to byl dvoulitr, chlupaté potahy... krásné vzpomínky. vždy když k nám s ní přijel tak jsem z ní byl hotovej. nakonec jsem si koupil Audi 80 kupéčko z roku 74 a nějakej zmr.d mi ho ukradl. to by byl dnes pěknej veteránek
jinak k ´´recenzi´´ se dá říci jediné-doufám že pána nepotkám, a jestli ano tak doufám že bude mít světlou chvilku. btw. jestli je pán dodnes přesvědčený že má čtyřrychlostní manuál tak potěš koště. znal jsem paní co s Favoritem jela do Bulharska na trojku-chuděra netušila že je tam ještě 4. a 5. rychlost (jediné co před tím řídila byl nějaký veterán co měl tříkvalt).
reagovať
Paul
počet príspevkov773
dátum registrácie07.11.2008
Štvrtok 23.01.2014 08:53, RE: Co to je?
Pepe napísal:
cz0453 napísal:
Může mi někdo vysvětlit smysl takového článku?
Že někdo ročníku 1932 používá aktivně internet. Má můj obdiv. Já pomalu nestíhám sledovat novinky u svých dětí . Btw: nešlo by něco bližšího napsat o té Granadě? Jako kluk jsem slintal, když jsem jí viděl...


Smysl článku? Pochlubit se jaký je kmet-borec O tom svědčí hlavně to tučným napsané bonusové povko! To jsem sice rád, že jezdí bez nehod, ale vzhledem k počtu km za rok (předpokládám po notoricky známých cestách), by mně překvapil opak. Taky by mně překvapilo, kdyby s autem něco bylo. To by článek asi nevzniknul. Jinak souhlas s tou Granadou, to by bylo zajímavější počtení, i když ani zde bych nepočítal s objektivitou...
reagovať
Pepe
počet príspevkov1133
dátum registrácie09.05.2007
Štvrtok 23.01.2014 12:04, RE: Co to je?
Paul napísal:
Pepe napísal:
cz0453 napísal:
Může mi někdo vysvětlit smysl takového článku?
Že někdo ročníku 1932 používá aktivně internet. Má můj obdiv. Já pomalu nestíhám sledovat novinky u svých dětí . Btw: nešlo by něco bližšího napsat o té Granadě? Jako kluk jsem slintal, když jsem jí viděl...
Smysl článku? Pochlubit se jaký je kmet-borec O tom svědčí hlavně to tučným napsané bonusové povko! To jsem sice rád, že jezdí bez nehod, ale vzhledem k počtu km za rok (předpokládám po notoricky známých cestách), by mně překvapil opak. Taky by mně překvapilo, kdyby s autem něco bylo. To by článek asi nevzniknul. Jinak souhlas s tou Granadou, to by bylo zajímavější počtení, i když ani zde bych nepočítal s objektivitou...


Jde o to, jestli ty vzpomínky nejsou už moc, ehm, zaprášené...
reagovať
Pepe
počet príspevkov1133
dátum registrácie09.05.2007
Štvrtok 23.01.2014 12:10, RE: Co to je?
tomaskrtek napísal:
Pepe napísal:
cz0453 napísal:
Může mi někdo vysvětlit smysl takového článku?
Že někdo ročníku 1932 používá aktivně internet. Má můj obdiv. Já pomalu nestíhám sledovat novinky u svých dětí . Btw: nešlo by něco bližšího napsat o té Granadě? Jako kluk jsem slintal, když jsem jí viděl...
mohl jsem jí mít jako první auto, škoda že se táta s majitelem-svým kamarádem- nedohodl. žlutá s černou střechou, dvoudveřová, jestli si dobře vzpomínám tak to byl dvoulitr, chlupaté potahy... krásné vzpomínky. vždy když k nám s ní přijel tak jsem z ní byl hotovej. nakonec jsem si koupil Audi 80 kupéčko z roku 74 a nějakej zmr.d mi ho ukradl. to by byl dnes pěknej veteránek jinak k ´´recenzi´´ se dá říci jediné-doufám že pána nepotkám, a jestli ano tak doufám že bude mít světlou chvilku. btw. jestli je pán dodnes přesvědčený že má čtyřrychlostní manuál tak potěš koště. znal jsem paní co s Favoritem jela do Bulharska na trojku-chuděra netušila že je tam ještě 4. a 5. rychlost (jediné co před tím řídila byl nějaký veterán co měl tříkvalt).


Mně přijde, že se takový auta už nedělaj... To je samý euroauto, člověk kolikrát nepozná, co je to za značku. Hned po "revoluci" jsem jich dost viděl v Anglii, v jedné jsem i jezdil ( byla v rodině, kde jsem měl to štěstí pobývat), naštěstí neřídil - tenkrát bych si rozhodně s pravostranným řízením neporadil . Možná ani dneska ne... . Jinak k tomu řazení - známá má X1 v naftě, 6. stupeň řadí jen nad 160km/h (žije víceméně v D). Chudák (to auto).
reagovať
inza
počet príspevkov5
dátum registrácie17.10.2008
Štvrtok 23.01.2014 22:06, převodovka
Opravdu má 4stupňovou převodovku?
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.