0
späť
 

diskuze k tématu: Honda CRX 1.6i

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.06.2006 09:04, Oběktivní
Zase jednou objektivní hodnocení, díky za ně. Nenašel jsem nic o přední nápravě, kromě čepů, a co vím, tak tyhle tvrdé podvozky na našich silnicích doslova pláčou. Jak to bylo s rameny? A co tlumiče?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.06.2006 09:53,
Aleš napísal:
Zase jednou objektivní hodnocení, díky za ně. Nenašel jsem nic o přední nápravě, kromě čepů, a co vím, tak tyhle tvrdé podvozky na našich silnicích doslova pláčou. Jak to bylo s rameny? A co tlumiče?
Pardon, samozřejmě objektivní. Fuj ach ten můj češtin
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.06.2006 10:01, servis
Servisovat tak staré auto ve značkovém serv isu Honda je dost nevýhodné, existuje spousta servisů kde dělají Hondy a za několikrát menší ceny. Nevím jak na CRX ale na ostatní Hondy není problém sehnat relativně levná ložiska do kol hned od několika výrobců. GO motoru taky není žádný problém, že to v Honda servisech odmítají udělat nemusí ani nikoho mrzet protože za ty peníze by se to těžce nevyplatilo
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 22.06.2006 13:11, RE: servis
Ivoss napísal:
Servisovat tak staré auto ve značkovém serv isu Honda je dost nevýhodné, existuje spousta servisů kde dělají Hondy a za několikrát menší ceny. Nevím jak na CRX ale na ostatní Hondy není problém sehnat relativně levná ložiska do kol hned od několika výrobců. GO motoru taky není žádný problém, že to v Honda servisech odmítají udělat nemusí ani nikoho mrzet protože za ty peníze by se to těžce nevyplatilo
stejne tak vymena alternatoru pri vadnem regulatoru, myslim ze neni problem opravit pouze regulator ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 22.06.2006 13:12, RE: servis
milo napísal:
stejne tak vymena alternatoru pri vadnem regulatoru, myslim ze neni problem opravit pouze regulator ...
ale jinak pekna recenze, konecne nekdo nepopisoval CRX jak neskutecny drak trhajici vsechny BMW a ostatni vozy na cestach :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.06.2006 13:17, RE: Oběktivní
Aleš napísal:
Zase jednou objektivní hodnocení, díky za ně. Nenašel jsem nic o přední nápravě, kromě čepů, a co vím, tak tyhle tvrdé podvozky na našich silnicích doslova pláčou. Jak to bylo s rameny? A co tlumiče?
No než jsem to auto koupil, tak tady najelo tak 20-30 tis. km, zbytek v USA v Californii (a tam jsou nejlepsi cesty), takze tlumice byly na pocatku celkem v pohode. Jinak mi ke konci zacalo odchazet PP rameno (mozna ze jenom silentblok) a mozna pruziny, tlumice uz take mely dost za sebou, ale uz jsem to nechal byt.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.06.2006 13:20, RE: servis
milo napísal:
stejne tak vymena alternatoru pri vadnem regulatoru, myslim ze neni problem opravit pouze regulator ...
Jo, nakonec byl ale nejlevnejsi cely alternator vcetne regulatoru z bouracky. On ten puvodni byl americky (a trosku jinak vypadal), ale na funkci to nemelo vliv. Akorat, ze se na to vsichni opravari vymlouvali.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.