0
späť
 

diskuze k tématu: Honda CR-V MkIII

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla
Kohout Pavel
počet príspevkov65
dátum registrácie28.11.2013
Streda 02.03.2016 20:42, Honda CR-V MkIII
Zdravím, manželka se zakoukala do Hondy CR-V MkIII. Původně chtěla Toyotu Verso, ale jak viděla Hondu, bylo vše jinak
Přečetl jsem na webu x recenzí z ČR i ciziny a na toto auto čtu jen samou chválu. Až se mi to nechce věřit. Uvažuji o benzínu 2.0 s manuální převodovkou, rok 2010-12. Hlavním motivem koupě je vyšší posez, prostorný interiér a spolehlivost/bezpečnost. Auto bude jezdit hlavně po městě, tak neřeším technicky ne zcela vyspělý pohon 4x4. Trochu mám obavu o dostupnost servisu, neboť oficiální servisy v Praze (Jarov, Motol) mají dost otřesnou pověst.
Máte někdo zkušenost s CR-V? Díky.
reagovať
Reno
počet príspevkov1352
dátum registrácie30.03.2010
Streda 02.03.2016 21:03, sdfs fsdfsdfsds
pověsti nelžou, budeš jezdit jezdit a jezdit... resp. paní
škoda, že se nedá v téhle generaci pořídit 4x2...
reagovať
ctverak
počet príspevkov255
dátum registrácie01.08.2007
Štvrtok 03.03.2016 12:15, RE: Honda CR-V MkIII
CRV - 3g je už trochu starší, ale spolehlivost je u dvoulitrového benzínu nadprůměrná a na SUV ani tolik nežere jak by se mohlo zdát. Zkuste si přečíst několika stránkovou diskuzi na honda-clubu, nějaké vyloženě typické závady tento model nemá, pouze je nutné dodržovat servisní plán včetně výměny olejů v převodovce a systému 4x4.
S autorizovaným servisem Hondy v Praze je to horší, asi nejlepší je chodov ale s tak starým autem budete stejně jezdit někam do neautorizovaného, na honda-clubu najdete kontakt na chlapce co servisuje Hondy kousek od Prahy a když už to musí být autorizovaný, tak dobrý je prý Kolín a nebo Plzeň.

reagovať
Kohout Pavel
počet príspevkov65
dátum registrácie28.11.2013
Utorok 17.05.2016 09:58, Výměna oleje v zadním diferenciálu
Auto máme doma, nakonec dovoz z Německa.
Nevíte někdo, jaký je interval výměny oleje v zadním diferenciálu? U německé servisní knížce, co mám k vozu, je interval 120.000 km. V časopise Svět motorů vyšel článek o ojetině CR-V 3G a také uvádějí interval výměny oleje v zadním diferenciálu 120.000 km s doporučením na zkrácení na cca polovinu.
Na webu jsem našel scan české servisní knížky k CR-V a interval je uváděn 20000 km a pak každých 40000 km.
Dále ocením tip na kvalitní Honda servis (klidně neznačkový) v Praze a okolí. Na fórum Honda clubu jsem se díval a ne všechny příspěvky ohledně servisů nejsou úplně aktuální.
Díky.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.