0
späť
 

diskuze k tématu: Výběr auta na hatchbacky

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, italská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.02.2014 13:55, Výběr auta na hatchbacky
Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu, které auto byste mi doporučili. Líbí se mi hatchbacky.
Můj současný Fiat Punto mk1 už dosluhuje, tak je na snadě zapřemýšlet o něčem novějším a prostornějším. Denně dojíždím 30 km do práce a zpět převážně sám nebo ve dvou, ve třech lidech. Občas převážím nějaké rozměrnější věci. Mám rád svižnější jízdu, ale trhač asfaltu zrovna nejsem. Jezdím bezpečně. Představuji si cca max. 10 let staré auto do 100 tisíc Kč. Preferuji spíše benzín kvůli případným dražším opravám a pouze zkušeností s benzínovými motory. Autem bych chtěl jezdit cca dalších 5 let. Zaujala mě 7. řada Hondy Civic a Fiat Grande Punto. Obě 5dv. provedení. Můžete mi, prosím, poradit, na co si dát pozor, případně doporučit jiný typ auta? Mnohokrát děkuji za Vaši odpověď. Pavel
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 05.06.2014 14:44, re:
Dobrý den. Honda se vždy řadila mezi značky se spolehlivými automobily a Civic není výjimkou. Fiat Grande Punto je také velmi dobré a spolehlivé auto, s benzínovým motorem neuděláte chybu. Výhodou budou levnější náhradní díly oproti hondě. Mezi vhodné vozy pro Vás bych zařadil také například Ford Focus, který je rovněž velmi spolehlivý má jedny z nejnižších cen servisních prací a náhradních dílů.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.