0
späť
 

diskuze k tématu: Kia Ceed vs Honda Civic 9G

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, automobilky, japonská vozidla, korejská vozidla, zábava, život za volantem
Senseeei
počet príspevkov1
dátum registrácie24.04.2015
Piatok 24.04.2015 10:55, Kia Ceed vs Honda Civic 9G
Ahoj mam slusnu dilemu. Bol som testovat viacero aut a najviac sa mi pacil prave novy Civic 1.8 Sport 2015. Cena je 469tis. Objavil som tiez skladovu Kiu Ceed 1.6 TOP za 409tis.
Ked porovnam vybavy tak Kia ma naviac vyhrievany volant, navigaciu a tusim ALC. Civic ma ale chytil za srdce, pacia sa mi magic seats a celkovo som bol z toho auta nadseny.

Urcite to budem brat na financovanie a to je tiez priaznive pre obe znacky. Neviem co si vybrat. Civic je volba srdca Kia z rozumu - najma kvoli o 60tis nizsej cene, NAVI (ktoru v cechach nevyuzijem, kedze Honda ma MirrorLink) a laka ma vyhrievany volant. Civic mal vsetko pekne po ruke, sedelo sa mi v nom velmi prijemne a mal som z toho auta skvely pocit. Naviac je nadherne (samozrejme dizajn je subjektivny)

To co riesim je, ci bude Honda spolahlivejsie a kvalitnejsie auto alebo nie. Honda ma zaurku 3+5r a Kia 7rokov.

Mate nejake rady? Diky moc
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Streda 27.05.2015 20:23, re:
Dobrý den, ohledně spolehlivosti jednotlivých vozů těžko soudit, vzhledem k tomu, že vybíráte nové vozy, se vzhledem k záruce závad netřeba bát. Zvolte si vůz podle Vašich sympatií.
reagovať
driver111
počet príspevkov528
dátum registrácie13.03.2013
Streda 27.05.2015 20:43, honda x kia
Ja bych sel jiste do hondy.
reagovať
Albi1
počet príspevkov91
dátum registrácie26.01.2009
Streda 27.05.2015 20:46, Honda
Přiklonil bych se k Hondě. Ten motor je prostě skvělý. Dá se sním jezdit sportovně za celkem slušnou spotřebu a když už pojedete podle přepisů, tak mimo město kolem 6 litrů. Ten rozdíl v ceně bych neřešil, protože až to budete po několika letech prodávat, tak zůstatková hodnota Hondy bude o několik desítek tis. vyšší a Civiců z ČR po 1. majiteli je jako šafránu, takže nebude problém to v klidu prodat.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.