0
späť
 

diskuze k tématu: Honda civic servis

kategórie zaradenia témy: poradna, servisní náklady, technické dotazy, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 03.08.2014 20:45, Honda civic servis
Dobrý den, plánuji koupi Hondy civic 8 generace s benzínovou osmnáctistovkou a zajímalo by mě, jak se pohybují ceny dílů. Konkrétně bych rád věděl ceny dílů, které se pravidelně musí měnit, ale také by mě zajímaly ceny dílů, které se běžně nemění, ale oproti ostatním dílům by se daly považovat za poruchovější. Můj roční nájezd bude do 10 tisíc v kombinaci město / okresky. Děkuji za odpověď. Dominik
reagovať
Paul
počet príspevkov773
dátum registrácie07.11.2008
Pondelok 04.08.2014 14:01, RE: Honda civic servis
nepřihlášený uživatel napísal:
Dobrý den, plánuji koupi Hondy civic 8 generace s benzínovou osmnáctistovkou a zajímalo by mě, jak se pohybují ceny dílů. Konkrétně bych rád věděl ceny dílů, které se pravidelně musí měnit, ale také by mě zajímaly ceny dílů, které se běžně nemění, ale oproti ostatním dílům by se daly považovat za poruchovější. Můj roční nájezd bude do 10 tisíc v kombinaci město / okresky. Děkuji za odpověď. Dominik


Toto je otázka na servis Honda, případně do gůglu zadej Nipparts, autokelly, atd. Chce to je zvednou telefon, zapnout internet a zajímat se sám. Olejový servis bude stát stejně jako u všeho jiného této kategorie. Podvozkové díly, výfuk, skla, karosářské díly bych očekával dražší, hlavně v originálu.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Utorok 05.08.2014 22:02, RE:
Dobrý den. Honda Civic je velmi spolehlivé auto. Cena všech náhradní dílů je v porovnání s evropskými značkami o něco vyšší, a to včetně spotřebních součástí. Ušetříte ale například za rozvody motoru, které jsou řetězové a nemusí se měnit. U vozů z roku výroby 2006 se objevovalo klepání zadních tlumičů, které sama Honda v rámci záruky měnila.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.