0
späť
 

diskuze k tématu: Střední třída do 200tis. Kč

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, italská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 04.01.2015 16:28, Střední třída do 200tis. Kč
Zdravím,

rád bych si pořídil nové auto. Nyní mám Audi A3 s 1.9 TDi 96kw a chtěl bych trochu výkonnější, ale pohodlnější auto. Vybírám auto do 200tis. Kč.
Zprvu jsem měl v hledáčku VW Passat B6, ale ten jsem vyloučil kvůli poruchovosti. Dále se mi líbí Alfa Romeo 159 2.4 JTDm, Audi A4 B7 a nakonec BMW E46 nebo E90. Je pravda, že Alfa nemá tak dobré jízdní vlastnosti, jako například BMW nebo Audi? U Audi vidím problém v tom, že s výkonnějším motorem než 103kw moc k sehnání není. A když ano, tak s velkým nájezdem KM nebo vyšší cenou. U BMW se mi líbí 330D a 330i, které bych potom předělal na LPG ( tzn. BMW 330i by muselo nejvýš za 170tis. Kč) ? Nebráním se i jiným vozům např. Honda Accord 2.4 i-Vtec.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Utorok 06.01.2015 23:23, RE:
Dobrý den. Z hlediska spolehlivosti bude asi nejlepší volbou koupě ojeté Hondy Accord, motor 2.4 i-VTEC má dostatek výkonu spotřeba se pohybuje okolo 8,5-9 litru na 100 km. BMW řady 3 s benzínovým šestiválcem je rovněž velmi dobrou volbou, s přestavbou na LPG by neměl být problém. Najít zachovalý kus v dobrém stavu ale nebude jednoduché. Alfa Romeo 159 má naopak na "předokolku" velmi dobré jízdní vlastnosti.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.