0
späť
 

diskuze k tématu: Honda Accord

kategórie zaradenia témy: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 19.01.2006 08:52, Kotouče a ložiska kol
Zeptejte se v servisu Honda, jestli už se u tohoto ročníku lépe vyměňují kotouče (bez rozlisování ložisek) a hlavně, jestli se vůbec dají vyměnit jen samotná ložiska kol. Starší accordy jsou v tomto problematické.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 19.01.2006 19:43, Zrychlení
Docela mne překvapila hodnota zrychlení udávaná v praxi u Accordu s motorem 2,4l. Zrychlení 0-100 km/h. za 8,8 s mi připadá jako hodně špatné číslo a hodně velká odchylka od hodnot udávaných výrobcem.
Můžete napsat, jak probíhalo měření zrychlení, zda lze uvedený údaj zobecnit i na další vozy s tímto motorem, a co je podle Vás příčinou takto "špatného" času.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 20.01.2006 16:07, RE: Zrychlení
Jiri napísal:
Docela mne překvapila hodnota zrychlení udávaná v praxi u Accordu s motorem 2,4l. Zrychlení 0-100 km/h. za 8,8 s mi připadá jako hodně špatné číslo a hodně velká odchylka od hodnot udávaných výrobcem.
Můžete napsat, jak probíhalo měření zrychlení, zda lze uvedený údaj zobecnit i na další vozy s tímto motorem, a co je podle Vás příčinou takto "špatného" času.
Ahoj ja accorda vrele doporučuji !!!!
výborná volba a přeju s nim hodne stesti a pozitku z jizdy a servisu bych se nebal vazne bezproblemovy vuz !!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.11.2007 11:15, RE: Zrychlení
Jirka napísal:
Ahoj ja accorda vrele doporučuji !!!!
výborná volba a přeju s nim hodne stesti a pozitku z jizdy a servisu bych se nebal vazne bezproblemovy vuz !!!
svata pravda,mam accorda uz 10 let a nemuzu si ho vynachvalit
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.