0
späť
 

diskuze k tématu: Co po Primeře - Accord, Mazda 6..?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 13.07.2014 16:23, Co po Primeře - Accord, Mazda 6..?
Mám zásadní dilema. Jako nadmíru spokojený majitel Nissanu Primera a hledám náhradu. Jak známo Nissan ukončil výrobu spolehlivých aut střední třídy v r. 2001, neboť model P12 je už jiná, horší story.
Co očekávám? To, co od Primery. Spolehlivost benzínového motoru, výborné jízdní vlastnosti, normální ceny dílů, sportovnější charakter, cena 250, max 300 tis.
Uvažuji o voze od r. 2008 a v hledáčku zůstal Accord (nejraději 2.4) a Mazda 6. Původně jsem byl rozhodnut pro Accord, ale dle zkušeností majitelů 8G už není ta spolehlivost, co bývala, 2.4 žere olej, vozy mají špatný lak a podobně. Naopak M6 po předchozí generace pro faceliftu je prý dobrá (benzin 2.0). Tak jsem opět nerozhodnut.
Dík za rady a možné tipy na konkurenci. (Ford Mondeo, Opel Insignia ..., benzin bez turba?)
reagovať
David V
počet príspevkov2054
dátum registrácie16.05.2007
Nedela 13.07.2014 23:57, RE: Co po Primeře - Accord, Mazda 6..?
nepřihlášený uživatel napísal:
Mám zásadní dilema. Jako nadmíru spokojený majitel Nissanu Primera a hledám náhradu. Jak známo Nissan ukončil výrobu spolehlivých aut střední třídy v r. 2001, neboť model P12 je už jiná, horší story.Co očekávám? To, co od Primery. Spolehlivost benzínového motoru, výborné jízdní vlastnosti, normální ceny dílů, sportovnější charakter, cena 250, max 300 tis.Uvažuji o voze od r. 2008 a v hledáčku zůstal Accord (nejraději 2.4) a Mazda 6. Původně jsem byl rozhodnut pro Accord, ale dle zkušeností majitelů 8G už není ta spolehlivost, co bývala, 2.4 žere olej, vozy mají špatný lak a podobně. Naopak M6 po předchozí generace pro faceliftu je prý dobrá (benzin 2.0). Tak jsem opět nerozhodnut. Dík za rady a možné tipy na konkurenci. (Ford Mondeo, Opel Insignia ..., benzin bez turba?)


Co Subaru Legacy nebo Subaru Outback?
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Streda 16.07.2014 22:24, RE:
Dobrý den. Podle mého názoru jste si nástupce Primery vybral velmi dobře. Mazda 6 s benzínovým dvoulitrem je nadprůměrně spolehlivé auto a má velmi dobré jízdní vlastnosti. Ceny náhradních dílů patří k průměru. Velmi podobně je na tom i Ford Mondeo, který rovněž boduje výbornými jízdními vlastnostmi, dobrou spolehlivostí a jedněmi z nejnižších cen náhradních dílů a servisních prací.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.