0
späť
 

diskuze k tématu: Auto na práci a pro rodinu - MPV

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, zábava, život za volantem, typ vozidla, osobní, užitkové
Studa
počet príspevkov1
dátum registrácie20.01.2016
Streda 20.01.2016 21:51, Auto na práci a pro rodinu - MPV
Zdravím, potřebuji vybrat větši MPV, či dodávku/ prodloužený pickup pro sebe.
Potřebuji občas naložit kočárek, týdně vozím zboží z Makra max cca 250kg, občas nějaký sud.
Pracovní Kangoo mi výmečné velké nákupy neuveze, občas výjezd na ryby.

Před půl rokem jsem si pořídil po dlouhém vybírání Viano 4x4 automat 2,2 diesel.

Viano bylo bohužel nabouráno, vyhovovalo mi, až na parkování (absence senzorů), spotřebu okolo 10,5l, automatu v pěti rychlostích.

Nutné požadavky Automat (min v 6ti rychlostích), xenony, nejlépe kůže, větší prostor, alespon 110kw, stáří max 2010 a jistě musí mít auto pěkný vzhled a to i interiér, menší spotřeba než je 10l a samozřejmě diesel.

Nyní jsem začal uvažovat o MPV (Ford S Max S, Sharan, Touran atd. -případně mi někdo navrhoval, že by mi postačil i Super, BMW 2...
Když už opět dodávku, která se řídila pěkně a sedla mi, tak jistě ne transporter, Vito atd, ale vyšší elegantnější typy. Co se týká konkurence od Renaultu třeba, tak jejich interiery mě neoslovují a většinou mají slabé motory.

Nevím zda jsou MPV na tolik velké a uvezou tolik.
Cenově bych se rád vešel do cca 400 tisíc, za pěkný kousek, se může laťka trochu zvednout.


Děkuji za nápady, návrhy, recenze, cokoliv co mi pomůže se rozhodnout.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.