0
späť
 

diskuze k tématu: Ford Galaxy 2,3 16V a hodnocení majitele na přelomu 200 tis. km.

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 11.04.2011 07:09,
Koukám že v LIberci jsou sice ochotnější a seženou, ale na kolísání otáček bych patrně řekl že diagnostiku ani nezapnuli a preventivně vyměnili vše běžné co jej způsobuje.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 11.04.2011 07:10, Čerstvá!!!
Zase jedna čerstvá recenze. Vozidlo jsem kouupil v roce 2006 a využívám ho 10 měsíců. Bůh ví kde je mu dnes konec
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 11.04.2011 15:57, RE: kolísání otáček
Renda28 napísal:
Koukám že v LIberci jsou sice ochotnější a seženou, ale na kolísání otáček bych patrně řekl že diagnostiku ani nezapnuli a preventivně vyměnili vše běžné co jej způsobuje.
Přesně tohle jsem chtěl napsat. Je sice teoreticky možné, že to všechno odešlo najednou, popř. jedna věc odrovnala druhou a muselo se vyměnit všechno. Každopádně mi to přijde nepravděpodobné a někdo si s tím nedal moc práce. Při takových opravách se jde od jedné věci ke druhé, od těch co tuto závadu způsobují často, až po ty méně časté. Majitel Galaxy by do diskuze mohl dopsat jestli bylo vše měněno najednou (jak jsem to pochopil), nebo postupně a vše bylo špatné...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 12.04.2011 08:28, Hodne investic
Me na 10 tis km prijde tech investic opravdu hodne. O kapalinach a LPG nemluvim, jen o tech snimacich, lamda sonde atd....ale zas ma vse vymenene, novy LPG a mel by byt na nekolik let mit klid.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 26.11.2011 12:33, stejné zkušenosti
po přečtení článku jsem se téměř ztotožnil s majitelem galaxy. U mě probíhaly výměny jednotlivých dílů postupně, ale finančně mě to stálo +- taky tak.
Teď mě už delší dobu trápí, že auto špatně startuje, lépe řečeno dlouho točí a pokud neprošlápnu plyn, tak ani nenaskočí. Můj mechanik neví čím to může být a já, coby lajk, musím hledat rady kde se dá.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.