0
späť
 

diskuze k tématu: Jaké kombi do 60tis.?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, italská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2014 18:05, Jaké kombi do 60tis.?
Zdravím všechny. Přišel čas na inovaci vozového parku a potřeboval bych poradit s výběrem. Vzhledem k tomu, že měřím 2 metry a povětšinou jezdím s plně obsazeným autem, okruh potencionálních kandidátů se podstatně zúží. Požadavkem je co největší kombi od r.2004, výkon více než cca 75kW, spolehlivost, přijatelné provozní náklady. Roční nájezd cca 10-15.000km, takže je jedno benzín/nafta. Dle zkušeností rovnou říkám ne francouzům a kvůli prostoru fabiím. Do maximální ceny 60.000 jsou pak k sehnání Ford Focus I, Fiat Stilo a začínají se tam dostávat i Mondea II. Jak vybrat?
Slávek
reagovať
Albi1
počet príspevkov91
dátum registrácie26.01.2009
Štvrtok 10.04.2014 09:53, -----
Tak naftu bych rovnou vyloučil z výběru a potom při zadání Vašich požadavků jsou zde k mání asi 3 Stila a 2x FOFO. Osobně bych slevil z požadavku roku výroby a mrknul se na Mondeo II v benzínu. Výběr je už celkem slušný a při troše trpělivosti by se určitě nějaký solidní kousek našel.
reagovať
lukash1
počet príspevkov9
dátum registrácie31.10.2013
Piatok 11.04.2014 08:58, .
Na ty mondea bych se taky podíval. Já když jsem měl focuse, tak za mnou už moc místa nezbývalo a to mám 180cm.
reagovať
_poq_chobotnice
počet príspevkov2
dátum registrácie11.04.2014
Piatok 11.04.2014 16:28, .
Focus je zatím můj favorit, ale "aby šel" už bude mít cenu okolo 60tis. Srovnatelné Stilo okolo 50tis. A rozdíl 10tis. pro mladou rodinu už je na pováženou. Na fordy mám v blízkosti dobrý a levný servis. U Fiata nevím, kdo s ním má zkušenosti, když (až) se začne kazit.
Mondea asi hledat nebudu, povětšinou jsou to bouračky nebo s obrovským nájezdem.
reagovať
_poq_chobotnice
počet príspevkov2
dátum registrácie11.04.2014
Sobota 12.04.2014 15:29, .
A ještě jedna otázka - občas se dá najít i benzínová 1.8i 85kW. Jak velký je rozdíl oproti vychvalované 1.6i 74kW?
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 05.06.2014 13:22, re:
Dobrý den. V každém případě doporučuji benzínový motor. Za cenu do 60 tis. Kč podle mého názoru uděláte nejlépe, když koupíte Ford Focus, ideálně s šestnácti nebo osmnáctistovkou. Neměly by Vás s ním čekat žádné vážnější problémy, je to velmi spolehlivé auto. Stila se ale také nemusíte bát, pomluvy ohledně nespolehlivosti zde opravdu nejsou namístě. Mondeu bych se raději vyhnul, za stejné peníze bude v horším stavu a větším počtem najetých kilometrů.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.