0
späť
 

diskuze k tématu: Jaké auto na denní dojíždění do práce s cenou do 200 000,-Kč?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.11.2013 17:06, Jaké auto na denní dojíždění do práce s cenou do 200 000,-Kč?
Dobrý den,

chystám se změnit zaměstnání a budu nyní dojíždět každý den pětkrát v týdnu do práce vzdálené 60 km. Cesta bude probíhat z 90 procent po dálnici. Cenový strop na vůz je 200 000,-Kč. Neupřednostňuji žádné výrobce ani motorizace. Měl jsem již několik BMW, VW a Opel, jak naftové i benzinové. Pokud bych měl vybírat motorizaci sám lákají mě naftové 1,6 motory zánovních focusů, golfů a civiců se spotřebou 4 - 5 litrů.Ze své zkušenosti však vím, že i benzínový motor umí do 6 litrů. Díky moc za radu.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 05.06.2014 17:33, re:
Dobrý den. Pro Váš roční nájezd by se už mohl vyplatit dieselový motor, s benzínovým motorem určitě chybu neuděláte. Ford Focus, VW Golf, Honda Civic jsou dobrá auta a Vašim potřebám vyhoví, já osobně bych Vám doporučil první Focus. Z trojice má nejlepší jízdní vlastnosti, s motory nebývají při správné údržbě a zacházení žádné vážné problémy.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.