0
späť
 

diskuze k tématu: Ford Fiesta - změna charakteru

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 03.04.2009 15:00, Divočina
Nevím jak pro Vás, ale pro mě je to moc designová divočina, hlavně ten interiér...Minulá generace Fiesty mi byla sympatičtější. Přitom taková konzerva nejsem, podobně klínově zaměřená nová Ibiza či Mazda 2 se mi ve srovnání s předchůdkyněmi líbí více.
Nejvíce se mi z novinek v této třídě líbí nové Polo. To se úplně trefilo do mého gusta, bez dišputátů!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 03.04.2009 16:35, no nevim
pokud to má nepohodlné sedačky a volant se špatně drží tak je to o ničem.To je přece zásadní.
Ale nemůžu hodnotit když jsem v tom sám nejel.
Design mi přijde cool.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 03.04.2009 18:21, CHYBKA
Pane Šikl, šířka 1973 mm a výška 1722 mm ? Zní to úctyhodně, ale zas až taková kára to není Lepší bude šířka 1722 mm a výška 1481 mm.

Muroň: ty v reálu je to náhodou hezké, zadní okýnko sice dost mini (fakt na kosočtverec) ale jinak dobrý, zas takový odvaz to není, aspoň to má svou tvář a ne univerzální mix čehosi.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 04.04.2009 13:15, RE: CHYBKA
Ráďa napísal:
Pane Šikl, šířka 1973 mm a výška 1722 mm ? Zní to úctyhodně, ale zas až taková kára to není Lepší bude šířka 1722 mm a výška 1481 mm.

Muroň: ty v reálu je to náhodou hezké, zadní okýnko sice dost mini (fakt na kosočtverec) ale jinak dobrý, zas takový odvaz to není, aspoň to má svou tvář a ne univerzální mix čehosi.
Uvedená šířka 1973 mm je celková (se zpětnými zrcátky). Díky za připomínku, do technické specifikace uvádím šířku bez zrcátek - 1722 mm.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.04.2009 08:54, RE: Divočina
Muroň napísal:
Nevím jak pro Vás, ale pro mě je to moc designová divočina, hlavně ten interiér...Minulá generace Fiesty mi byla sympatičtější. Přitom taková konzerva nejsem, podobně klínově zaměřená nová Ibiza či Mazda 2 se mi ve srovnání s předchůdkyněmi líbí více.
Nejvíce se mi z novinek v této třídě líbí nové Polo. To se úplně trefilo do mého gusta, bez dišputátů!
No a ja to mam zase presne naopak. Fiesta libi moc, skoda jen tech motoru. Polo se ted hodne polepsilo, ale usmev mi to na tvari nevykouzli. Fiesta ano. Je to proste ciste subjektivni zalezitost :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 06.04.2009 09:28, český jazyk - ostuda autora
Nejsem hnidopich a na spoustu pravopisných chyb na Tipcars jsem si už zvykl, protože hledám spíš technické informace, ale "dobít" a hned v úvodu - to už je silné kafe.. Očividně nemáte člověka na pravopisné korektury, jestli chcete, budu vám je dělat (zadarmo).
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.