0
späť
 

diskuze k tématu: Fiat Tipo

kategórie zaradenia témy: italská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.06.2006 22:54, Divím se
Divím se , že při tom hodnocení které jsi napsal na svůj vůz,bys jej koupil znovu anepoohlédl se raději po něčem, kde bys mohl volit lepší známky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 14.06.2006 13:55, RE: Divím se
Mirda napísal:
Divím se , že při tom hodnocení které jsi napsal na svůj vůz,bys jej koupil znovu anepoohlédl se raději po něčem, kde bys mohl volit lepší známky.
Auto jsem koupil od rodiču,kteří ho moc nevyužily a bylo škoda ho prodavat.Ja jsem do něj přesedal ze škody 120 resp. posleze ze škody garde a to se ti pak jede dobře skoro ve všem
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 21.06.2006 16:53, Lukáš
Tipo!nemá chybu jezdil sem v 1.4 ve slušnym stavu a když se o auto staráš tak je to vděčný služebník!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 15.04.2007 19:34, RE: Lukáš
Autor článku napísal:
Tipo!nemá chybu jezdil sem v 1.4 ve slušnym stavu a když se o auto staráš tak je to vděčný služebník!
To že Tipo nemá chybu Vám jen schvaluji.Měl jsem dvě.Obě s 1,4 i,jedno pětidveřové a potom lepší (s novým čumákem) třídveřové.Obě jako vy s nešťastnou červenou vyšisovanou barvou.Ale auta to byla super.Teď mám krásné Bravo 1,6 16V v modré metalíze na krásných 15" kolech.Kromě krásy ale na něm nevidím nic co by stálo za to!Tipo byly držáky,tohle už ne...Ale Fiatu zůstanu věrný,je to můj už pátý v řadě.Nějakými stupidními kecy se nenechte nas...!Hodně šťastných kilometrů!
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.