0
späť
 

diskuze k tématu: Fiat Stilo Multiwagon 1,4 70 kW

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, italská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.06.2013 10:25, Fiat Stilo Multiwagon 1,4 70 kW
Dobrý den,

naskytla se mi možnost koupě Fiatu Stilo Multiwagon z roku 2007 s nájezdem okolo 112000 km za cca 90000,-. Nabídka je to pro mě lákavá, neb majitele znám a vím, že se o auto staral. Jediné, co mě trochu odrazuje, je motor 1,4 70 kW. Mluví pro něj nižší spotřeba, ale nejsem si jist tím, zda jeho výkon bude dostačující pro mé využití (delší cesty s plně obsazeným vozem apod.). Co si o tom myslíte? Případně jak by tento motor obstál v porovnání s 1,6 74 KW u Fordu Focus?

Díky za odpověď a přeji pěkný den.

Honza K.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 25.07.2013 20:46, Re:
Dobrý den. Podle mého názoru bude čtrnáctistovka na plně naložený Fiat Stilo slabá. Chtělo by to alespoň o dvě deci silnější motor, jinak Fiat Stilo velmi dobrým vozem. Motor u Focusu si i s plně vytíženým vozem dokáže poměrně slušně poradit. Je také velmi spolehlivý a má příznivou spotřebu. Focus má také daleko lepší jízdní vlastnosti než Fiat, proto pokud se rozhodujete mezi těmito dvěma auty, volil bych raději nějakého zachovalého Focuse.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.