0
späť
 

diskuze k tématu: Nový Fiat Scudo v Česku

kategórie zaradenia témy: italská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.02.2007 10:25, Nevypadá špatně
Rozhodně o velký kus dál, než jeho předchůdce, takže já si počkám na předváděcí jízdu a jsem zvědav, nemuselo by to být špatné...s Fiaty jezdím už skoro 10 let a zatím OK.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.02.2007 10:28, RE: Nevypadá špatně
yeti napísal:
Rozhodně o velký kus dál, než jeho předchůdce, takže já si počkám na předváděcí jízdu a jsem zvědav, nemuselo by to být špatné...s Fiaty jezdím už skoro 10 let a zatím OK.
Čekám na EXPERTA, máme ve firmě "pažouty" a dostaneme lepší cenu Všechna tři auta vypadaj k světu - konečně.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.02.2007 11:00, Fiat
Je to dost hezké auto,uvidíme ceny ale myslím,že bude určitě levnější než Vito a kvalitou min.stejné.Už jsem měl půjčenou na zkoušku novou Multiplu a proti té staré "mílový skok",myslím,že Fiat pomalu,ale jistě začíná zlepšovat pověst,která nevím proč a nevím z jakého důvodu v našich končinách není dobrá.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.02.2007 11:30, RE: Fiat
Tonny napísal:
Je to dost hezké auto,uvidíme ceny ale myslím,že bude určitě levnější než Vito a kvalitou min.stejné.Už jsem měl půjčenou na zkoušku novou Multiplu a proti té staré "mílový skok",myslím,že Fiat pomalu,ale jistě začíná zlepšovat pověst,která nevím proč a nevím z jakého důvodu v našich končinách není dobrá.
Souhlasím s Tonnym ohledně té pověsti!
Nevidím ani u jednoho fiata nějakou výraznou chybu, tak proč jsou neoblíbení? Stejně jako zmínka o nekvalitě Oplu?
Dneska už je to spíš o stěští jaký kus chytnete!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 13.02.2007 12:47, RE: Fiat
Tonny napísal:
Je to dost hezké auto,uvidíme ceny ale myslím,že bude určitě levnější než Vito a kvalitou min.stejné.Už jsem měl půjčenou na zkoušku novou Multiplu a proti té staré "mílový skok",myslím,že Fiat pomalu,ale jistě začíná zlepšovat pověst,která nevím proč a nevím z jakého důvodu v našich končinách není dobrá.
Na Vito si brousím zuby už téměř rok, ale díky nadstandartním vztahům s místním prodejcem Fiat i Peugeot, jsem rád, že jsem se neukvapil, protože nové Scudo/Expert/Jumpy stojí za zváženou...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 14.02.2007 14:30, RE: Fiat
Pepe napísal:
Na Vito si brousím zuby už téměř rok, ale díky nadstandartním vztahům s místním prodejcem Fiat i Peugeot, jsem rád, že jsem se neukvapil, protože nové Scudo/Expert/Jumpy stojí za zváženou...
No Scudo má proti Vitu dvě základní výhody. První významná výhoda je, že nerezne. Druhá výhoda je vyšší bezpečnost. Pochybuji, že by na tom byly tyto auta hůž než 807, Ulysse a ty získaly plnmý počet v EuroEncap... O Vitu nevím jak dopadlo, ale pochybuji o zisku plnýho knedlíku. Pokud mu křivdím, omlouvám se
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 14.02.2007 16:50, RE: Fiat
wolff napísal:
No Scudo má proti Vitu dvě základní výhody. První významná výhoda je, že nerezne. Druhá výhoda je vyšší bezpečnost. Pochybuji, že by na tom byly tyto auta hůž než 807, Ulysse a ty získaly plnmý počet v EuroEncap... O Vitu nevím jak dopadlo, ale pochybuji o zisku plnýho knedlíku. Pokud mu křivdím, omlouvám se
No jo, ale ty tvary... Svezl jsem se s CDI 115 (150 k), nádherně se to chtělo stavět na zadní. Potřebuju něco spíš pracovního (střídat s Ducatem maxi), takže mi nevadí ani "užitkovější" vzhled. Je nevýhoda, že Scudo mají v kombi dělat jen s kratší délkou NP. Uvidíme.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 14.02.2007 17:06, Motory???
Docela by mě zajímalo jak je to s motory u trojčat Scudo/Expert/Jumpy, u nové i starší generace. Mají stejné obsahy a výkony. Jsou to motory Fiat nebo PSA? A co u větších trojčat Ducato/Boxer/Jumper? Starší generace měla: Ducato - 2.0 PSA, 2.3 a 2.8 Fiat. Boxer/Jumper - 2.0, 2.2, 2.8 PSA. Jak je to u nové generace?
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.