0
späť
 

diskuze k tématu: Punto 2 Nejdou zařadit stupně 1, 3, 5 a 2, 4 ,,jakoby" jdou

kategórie zaradenia témy: italská vozidla, typ vozidla, osobní
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Pondelok 19.03.2018 18:14, Punto 2 Nejdou zařadit stupně 1, 3, 5 a 2, 4 ,,jakoby" jdou
Zdravím,
dnes při rozjezdu se mi stala taková nemilá věc, při pokusu zařadit jedničku to nešlo, jakoby to tam něco blokovalo v řadičce, zkusil jsem dvojku, ta tam šla jak nůž v másle a nezabírala, až po několika pokusech (tak je to i se čtverkou). Třetí a pátý stupeň jsou stejně "bloklý" jak jednička. Zvláštní je, že když silou při jízdě držím jakýkoliv z těch horních stupňů 1,3,5, tak jakoby zařazeno je, a auto jede.
Zajímavý, že zpátečka jde asi nejlépe.

Kontaktoval jsem předchozího majitele, říkal, že to budou nejspíš ovládací táhla (vypadnuté řadící táhlo) z převodovky k řadící páce, že už to kdysi řešil.

Co si myslíte vy? Bojím se, aby nebylo něco vážnýho s převodovkou Díky za pomoc.

PS: 1,3,5 nejdou zařadit ani při vypnutým motoru (ani se spojkou, ani bez)
reagovať
KoobaS
počet príspevkov1002
dátum registrácie23.04.2014
Utorok 20.03.2018 08:30, RE: Punto 2 Nejdou zařadit stupně 1, 3, 5 a 2, 4 ,,jakoby" jdou
citácia:
reakce na: Davidnexusnick, 19.03.2018 18:14 (Zdravím,dnes při rozjezdu se m ...)


Takhle je to sice trochu vaření z vody, ale viděl bych to podobně jako předchozí majitel... Tipoval bych, že jsou uvolněný táhla pod řadící pákou...
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Utorok 20.03.2018 14:42, Táhlo
tak v servise mi řekli že ruplo to táhlo, oprava za dvojku ;)
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.