0
späť
 

diskuze k tématu: Nenaskočí motor závada

kategórie zaradenia témy: poradna, technické dotazy, automobilky, italská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 17.11.2014 19:44, Nenaskočí motor závada

vozidlo: Fiat Punto 60sx
rok výroby: 1994
palivo: benzin
výkon v kW: 43
kód motoru: 176AB55P

popis závady: Prosím vás mám problém s motorem u Fiatu Punto 60sx,auto jsem koupil před půl rokem,a chvílema cukalo ale jen 2-3 za den při 90km/h pak to cukalo při vytočení na 4000 otáček.Před 2 dny jsem jel asi 60km/h,a auto při jízdě chcíplo,a poté jsem ho,už nenastartoval počkal jsem 15-20 minut,a zkusil znova nastartovat auto chytlo,a jak jsem mu trochu přidal okamžitě chcípl motor pak už jsem ho nenatočil.Zjistil jsem že mám utržený kabel od lambda sondy může to být tím nebo něčím jiným.Prosím poradte a za zaslané odpovědi předem děkuji

kód chyby určené na diagnostice: -

typ diagnostického přístroje: -

kroky učiněné pro odstranění chyby + následky: -
reagovať
Paul
počet príspevkov773
dátum registrácie07.11.2008
Streda 19.11.2014 11:34, RE: Nenaskočí motor závada
nepřihlášený uživatel napísal:
vozidlo: Fiat Punto 60sx rok výroby: 1994 palivo: benzin výkon v kW: 43 kód motoru: 176AB55P popis závady: Prosím vás mám problém s motorem u Fiatu Punto 60sx,auto jsem koupil před půl rokem,a chvílema cukalo ale jen 2-3 za den při 90km/h pak to cukalo při vytočení na 4000 otáček.Před 2 dny jsem jel asi 60km/h,a auto při jízdě chcíplo,a poté jsem ho,už nenastartoval počkal jsem 15-20 minut,a zkusil znova nastartovat auto chytlo,a jak jsem mu trochu přidal okamžitě chcípl motor pak už jsem ho nenatočil.Zjistil jsem že mám utržený kabel od lambda sondy může to být tím nebo něčím jiným.Prosím poradte a za zaslané odpovědi předem děkuji kód chyby určené na diagnostice: - typ diagnostického přístroje: - kroky učiněné pro odstranění chyby + následky: -


1) mám utržený kabel od lambdy, 2) projevuje se to jako lambda, - proto místo návštěvy servisu a opravy píšu dotaz na internet a auto mi stojí...
reagovať
BMW528i
počet príspevkov372
dátum registrácie07.01.2013
Streda 19.11.2014 12:52, RE: Nenaskočí motor závada
Paul napísal:
nepřihlášený uživatel napísal:
vozidlo: Fiat Punto 60sx rok výroby: 1994 palivo: benzin výkon v kW: 43 kód motoru: 176AB55P popis závady: Prosím vás mám problém s motorem u Fiatu Punto 60sx,auto jsem koupil před půl rokem,a chvílema cukalo ale jen 2-3 za den při 90km/h pak to cukalo při vytočení na 4000 otáček.Před 2 dny jsem jel asi 60km/h,a auto při jízdě chcíplo,a poté jsem ho,už nenastartoval počkal jsem 15-20 minut,a zkusil znova nastartovat auto chytlo,a jak jsem mu trochu přidal okamžitě chcípl motor pak už jsem ho nenatočil.Zjistil jsem že mám utržený kabel od lambda sondy může to být tím nebo něčím jiným.Prosím poradte a za zaslané odpovědi předem děkuji kód chyby určené na diagnostice: - typ diagnostického přístroje: - kroky učiněné pro odstranění chyby + následky: -
1) mám utržený kabel od lambdy, 2) projevuje se to jako lambda, - proto místo návštěvy servisu a opravy píšu dotaz na internet a auto mi stojí...


očekával bych, že to bude něco víc než lambda, ale počátek je v tom...
koupím auto za cenu jedné max dou plných nádrží, nejede jak má, ale čekám zázrak do kterého nic nemusím investovat,
zrada je špatná lambda v servisu mi říkají že oprava bude stát asi tolik co auto, tak to nebudu řešit a budu jezdit dál,
auto nejede, do servisu už nejdu, za opravu pojízdného auta chtěli tolik co za auto, napíšu na internet co mám dělat.

PS: doporučuji ten servis, poradí víc, než někdo u klávesnice
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.