0
späť
 

diskuze k tématu: Auto vhodné pro mladý aktivní pár

kategórie zaradenia témy: poradna, automobilky, italská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.09.2015 18:19, Auto vhodné pro mladý aktivní pár
Dobrý den,
chtěli by jsme se poradit s výběrem ojetého vozu. Jsme mladý pár ale do budoucna chceme určitě rodinu a proto chceme vybrat automobil který bude praktický, spolehlivý, prostorný, bezpečný, ale i po vzhledové stránce \"přitažlivý\" Cena by se měla pohybovat okolo 150 - 160 tis. Zaujal mě Fiat Bravo II a osobně se mi libí v motorové verzi 1.4 T-Jet 88kw. Četl jsem si vaši recenzi na silnější verzi tohoto motoru hodně mě zaujal. Dál máme v hledáčku menší Punto kde ale nevíme jaký motor by byl vhodný. Náš roční nájezd je okolo 20-25tis km. Budu rád za nějáké rady a typi na co si dát pozor. A budu rád i za alternativy jiných vozu.

Předem děkuji.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Utorok 06.10.2015 23:16, re:
Dobrý den. Z dvojice Bravo-Punto doporučuji větší Bravo. Má potenciál splnit požadavky, které na vůz máte a jako ideální motorizaci volte přeplňovanou čtrnáctistovku o výkonu 88 kW. Bravo je poměrně hmotné, ale pokud nevyžaduje svižné rozjezdy, tento motor si s autem poradí velmi dobře a dosud nebyly zaznamenány žádné vážné problémy. Velmi důležité ale je nedbat doporučení výrobce na výměnu oleje po předlouhých a zabijáckých 30 tis. km, a zkrátit ho ideálně na 10 až 15 tisíc.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.