0
späť
 

diskuze k tématu: Auto do 30 000Kč pro studenta

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, francouzská vozidla, italská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.02.2014 19:28, Auto do 30 000Kč pro studenta
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na téma, které je tu často omývané a to auto pro studenta do 30 000Kč. Je mi 20let a chci si vybrat své první auto. Jelikož jsem mladý tak bych chtěl něco co dobře vypadá, ale i jede svižně a málo žere. Rozhoduji se mezi Citröen Saxo 1.4 VTS, Peugeotem 106 1.1 sport, a Fiatem Bravo 1.6 16V. Můžete mi nějak poradit, které auto si vybrat popřípadě navrhnout jiný kousek?

Předem děkuji
reagovať
Paul
počet príspevkov773
dátum registrácie07.11.2008
Utorok 25.02.2014 09:15, RE: Auto do 30 000Kč pro studenta
nepřihlášený uživatel napísal:
Dobrý den,chtěl bych se zeptat na téma, které je tu často omývané a to auto pro studenta do 30 000Kč. Je mi 20let a chci si vybrat své první auto. Jelikož jsem mladý tak bych chtěl něco co dobře vypadá, ale i jede svižně a málo žere. Rozhoduji se mezi Citröen Saxo 1.4 VTS, Peugeotem 106 1.1 sport, a Fiatem Bravo 1.6 16V. Můžete mi nějak poradit, které auto si vybrat popřípadě navrhnout jiný kousek? Předem děkuji


Ani jedno není špatné. Se saxem bude největší zábava. Bravo je už plnohodnotné auto. Každopádně bych koupil to, co bude v nejlepším celkovém stavu. V této cenové kategorii je doporučitelná i Honda Civic nebo mazda 323F.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 05.06.2014 14:34, re:
Dobrý den. Ani s jedním z těchto vozů neuděláte chybu, pokud jej koupíte zachovalé v dobrém stavu. Nejlepší svezení nabídne Citröen Saxo VTS, ale ani se šestnáctistovkou ve fiatu se v provozu neztratíte. Motory totiž ještě nedusily přísné emisní normy a dokáží táhnout srdnatě, až by jim člověk jejich objem netipoval.
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.