0
späť
 

diskuze k tématu: Fiat Brava 1.2 16V - komplexní hodnocení majitele

kategórie zaradenia témy: italská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.03.2010 11:16, To je jasné..
....vždyť dnes se už nedělají špatná auta. To jenom pořád skladník Emil s kámošem pokrývačem Edou si tu svoji vedou...že prej koncern to pravý je...z jinejch aut se prý Eda poblije...macatej Passat to je auto jako hrom..a v Oplech ať si jezdí ňákej rom...přívěs plný železnýho šrotu, vozík zapřáhnem k Fiatu...dyt ti Italové reznou i na fotce, povídaj si chlapi v unimobuňce..a to sou fakt experti na slovo vzatý...Tonda, Pepča, pořád sťatý...ať ty itaslký šmejdy vezme čert. Čechy, Passátu ráj to napohled..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.03.2010 12:30, RE: To je jasné..
gablenz napísal:
....vždyť dnes se už nedělají špatná auta. To jenom pořád skladník Emil s kámošem pokrývačem Edou si tu svoji vedou...že prej koncern to pravý je...z jinejch aut se prý Eda poblije...macatej Passat to je auto jako hrom..a v Oplech ať si jezdí ňákej rom...přívěs plný železnýho šrotu, vozík zapřáhnem k Fiatu...dyt ti Italové reznou i na fotce, povídaj si chlapi v unimobuňce..a to sou fakt experti na slovo vzatý...Tonda, Pepča, pořád sťatý...ať ty itaslký šmejdy vezme čert. Čechy, Passátu ráj to napohled..
Nezkoušejte tady nějaký kecy s porovnáváním Fiatu Brava a VW koncernu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.03.2010 14:32, RE: To je jasné..
Rubal napísal:
Nezkoušejte tady nějaký kecy s porovnáváním Fiatu Brava a VW koncernu.
Něco na tom bude...
Kontrolní otázka - kdo postavil Bravu proti VW koncernu?
a) gablenz
b) Rubal
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.03.2010 14:55, RE: To je jasné..
Rubal napísal:
Nezkoušejte tady nějaký kecy s porovnáváním Fiatu Brava a VW koncernu.
Vždyť má pravdu a ještě to krásně úsměvně a na rozdíl od někoho inteligentně napsal.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.03.2010 17:12, Hahaha...
A to už chystám další recenzi o Alfa Romeo 156, kde se to srovnáním s koncernem bude jenom hemžit...tam budou taková kvanta výpadů směrem Prassat, že mi to možná ani nezveřejní.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.03.2010 20:53, Nic moc jsem se tedy nedozvěděl
Bravo/Brava/Mařena jsou určitě celkem vhodní adepti na levnou ojetinu, o tom nemá smysl diskutovat. Rozhodně je to vůz oproti Felicii (za srovnatelné peníze) jak ze zcela jiné ligy...
Nicméně k článku - doporučovat verzi po faceliftu z důvodu vyšší pasivní bezpečnosti??? Rád se nechám poučit, v čem je to zlepšení... Spíš bych zcela racionálně uvedl, že s bezpečností je na tom na dnešní poměry zcela chabě. Tuhostí karoserie tato řada nikdy nevynikala, plechy obecně má Fiat měkké jak papír. Na povrchových dílechlze zcela jednoduše nadělat rýhy a důlky... Na druhou stranu - ve srovnání s vozy kolem roku 1996-8 u konkurence na tom budete většinou co se bezpečnosti týká podobně bídně.
Na to, kolik autor najel, mi naprosto schází informace o servisních nákladech. Podle km by vůz měl prodělat výměnu rozvodů, jestli se nepletu.... Ono uložení přední nápravy - za kolik se dá spravit... Za kolik se dá sehnat na korozi tak náchylný výfuk, příp, vyplatí se vzít levnější polský než "originální"... Co se dá dělat s oním elektrickým stahováním, na kolik přijde oprava... Jak je na tom vůz s korozí... atd...
Na druhou stranu spotřeba 5,47 l... Jakou metodou bylo prosím měření provedeno, uvádět s přesností na 2 desetiny si netroufá ani výrobce... Když už, tak napíšu 5,5 l...
Takže sorry, tenhle článek jsem si dočetl jen kvůli mé sympatii k Fiatu a této modelové řadě.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 05.03.2010 08:14, RE: To je jasné..
Pavlik napísal:
Vždyť má pravdu a ještě to krásně úsměvně a na rozdíl od někoho inteligentně napsal.
Úsměvně to sice napsané je, ale je to blábol.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 05.03.2010 08:16, RE: Hahaha...
gablenz napísal:
A to už chystám další recenzi o Alfa Romeo 156, kde se to srovnáním s koncernem bude jenom hemžit...tam budou taková kvanta výpadů směrem Prassat, že mi to možná ani nezveřejní.
Tak to bude určitě super, už se těším.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 10.03.2010 19:54, RE: Nic moc jsem se tedy nedozvěděl
rohYpnol napísal:
Bravo/Brava/Mařena jsou určitě celkem vhodní adepti na levnou ojetinu, o tom nemá smysl diskutovat. Rozhodně je to vůz oproti Felicii (za srovnatelné peníze) jak ze zcela jiné ligy...
Nicméně k článku - doporučovat verzi po faceliftu z důvodu vyšší pasivní bezpečnosti??? Rád se nechám poučit, v čem je to zlepšení... Spíš bych zcela racionálně uvedl, že s bezpečností je na tom na dnešní poměry zcela chabě. Tuhostí karoserie tato řada nikdy nevynikala, plechy obecně má Fiat měkké jak papír. Na pov...
Člověče,člověče!! Ta spotřeba vyjde tak, že vydělíš spotřebované palivo ujetými kilometry a vynásobíš stovkou. A displej na kalkulačce ti ukáže třeba i 5 des. míst. To když najedeš na jeden zátah hodně. A nebo to třeba sleduješ dlouhodobě.
Jinak se mi líbí to o té adhezi v zatáčce, jak to Brava umí. Doporučuji vyhledat - Kammova kružnice přilnavosti. A také se divím, že při těch km, nepřipomíná běh motoru šicí stroj. Asi měl pořádné majitele. Mě u Brav tohoto ročníku trápily rozpady plastů, třeba na klikách dveří. No a pak ten šicí stroj.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 11.03.2010 12:29, RE: Nic moc jsem se tedy nedozvěděl
Abík napísal:
Člověče,člověče!! Ta spotřeba vyjde tak, že vydělíš spotřebované palivo ujetými kilometry a vynásobíš stovkou. A displej na kalkulačce ti ukáže třeba i 5 des. míst. To když najedeš na jeden zátah hodně. A nebo to třeba sleduješ dlouhodobě.
Jinak se mi líbí to o té adhezi v zatáčce, jak to Brava umí. Doporučuji vyhledat - Kammova kružnice přilnavosti. A také se divím, že při těch km, nepřipomíná běh motoru šicí stroj. Asi měl pořádné majitele. Mě u Brav tohoto ročníku trápily rozpady plastů, třeb...
Asi jsi mě s tou spotřebou nepochopil. Jde o to, že počtem desetninných míst udáváš i infotmaci o přesnosti. To taky vím, že klakulačka vyhodí třeba 12 míst. Ale asi těžko napíšu, že mám psotřebu 5,471593578426 l/100km...
Jinak i spotřeba může být měřena dle dotankování nebo odečtena z PP (tam je de facto samozřejmě taky změřena...).
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.