0
späť
 

diskuze k tématu: Jak se vyrábí Ferrari?

kategórie zaradenia témy: italská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.06.2010 11:50, mrtvica
kamarád mechanik servisuje 360ku a kroutí jen nad technickým řešením určitých komponentu hlavou, český ing. by to vyřešil mnohem lépe /třeba zadní difuzor/. v autě jsou komponenty Fiat, jen jsou zvětšený. příklad: polámal se ve 30t km alternátor, oprava v Praza kopec peněz, v Itílii levněji i při započítání cesta, nakonec po rozdělání a namontování identických součástek z Brava alternátor pracuje na 100%. PS:kdybych na to auto měl, tak si ho také koupím.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.06.2010 15:24, RE: mrtvica
Milan napísal:
kamarád mechanik servisuje 360ku a kroutí jen nad technickým řešením určitých komponentu hlavou, český ing. by to vyřešil mnohem lépe /třeba zadní difuzor/. v autě jsou komponenty Fiat, jen jsou zvětšený. příklad: polámal se ve 30t km alternátor, oprava v Praza kopec peněz, v Itílii levněji i při započítání cesta, nakonec po rozdělání a namontování identických součástek z Brava alternátor pracuje na 100%. PS:kdybych na to auto měl, tak si ho také koupím.
To může být také o tom, že ta řadová součástka od Fiatu prošla sérií vstupních kontrol a třeba až desátá vyhověla. Co stačí Fiatu nevyhoví vždy Ferrari, i když je to na první pohled stejné. To se pak samozřejmě musí projevit v ceně. Ale to nemám nijak zjištěno, je to jen můj odhad.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.06.2010 10:00, RE: mrtvica
Koloss napísal:
To může být také o tom, že ta řadová součástka od Fiatu prošla sérií vstupních kontrol a třeba až desátá vyhověla. Co stačí Fiatu nevyhoví vždy Ferrari, i když je to na první pohled stejné. To se pak samozřejmě musí projevit v ceně. Ale to nemám nijak zjištěno, je to jen můj odhad.
Je to tak. Fabrika vyrábí určitou věc a výstupním testem se určí v jaké kvalitě a toleanci se to podařilo vyrobit. Ferrari dostane to nejlepší, ostatní zbytek. Každý podle toho, jaké zadal požadavky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.06.2010 10:01, RE: mrtvica
Koloss napísal:
To může být také o tom, že ta řadová součástka od Fiatu prošla sérií vstupních kontrol a třeba až desátá vyhověla. Co stačí Fiatu nevyhoví vždy Ferrari, i když je to na první pohled stejné. To se pak samozřejmě musí projevit v ceně. Ale to nemám nijak zjištěno, je to jen můj odhad.
... zapomněl jsem dodat, že umění není narvat do auta to nejdražší a nejlepší, jak to dělá Ferrari, ale skloubit rozumně kvalitní díly tak, aby to navzájem dobře a spolehlivě fungovalo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 11.06.2010 00:38, to tak nejde srovnat
Třeba nádržka ostřikovačů, to je u Ferrari normální sáček Tak to je auto pro fandy, něco jak motorka. Řve abnormálně agresivně, nárazníky tomu nedrží. To je prostě na vyblbnutí pro sortu lidí, co tomu holdují (a mají na to). S normálnímy auty to nesrovnávejte. Něco jak mobil Vertu okolo 250 Tkč a běžná Nokia za 5 Tkč, to nejde tak přepočítávat. Jistě že tolikanásobek to lepší není.... Osobně bych Ferrari vůbec nechtěl, dané skupině lidí to ale neberu. Líbí se mi ale na tom max to, že to má tradici, jméno, jedinečnost atd. ...Kupodivu dobrý sporťák je klasická šestková Corvette, ke všemu stojí zlomek a zadek nathla všem M3, AMG, 911 atd.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 12.06.2010 20:35, lambo
Na satelitu jsem videl jak delaji lamba, linka o 12 zastavkach, kola vytlacene z jednoho kusu hliniku v americe!!! spary mezi dily lepene cernym tmelem (stejnym jak se lepi okna) proste maras delany na kolene jak od nejakeho trhleho garazisty z predmesti. ty alace byly super ale u tech to zkoncilo pak jsem sel zvracet z bastleneho zbytku auta. Takze italii v jakekoli podobe nebrat, ciganska prace na co se kouknete. Uplne strikam jak se podivam na airbag spolujezde v AR 156, mam kamose itala (modre oci, spinavy blondak ne jak ty poloarabske kofoly) a kdyz jsem mu rikal, ze fiat je dobry tak me malem vykopal z jeho mercedesu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 13.06.2010 11:12, RE: lambo
anonim napísal:
Na satelitu jsem videl jak delaji lamba, linka o 12 zastavkach, kola vytlacene z jednoho kusu hliniku v americe!!! spary mezi dily lepene cernym tmelem (stejnym jak se lepi okna) proste maras delany na kolene jak od nejakeho trhleho garazisty z predmesti. ty alace byly super ale u tech to zkoncilo pak jsem sel zvracet z bastleneho zbytku auta. Takze italii v jakekoli podobe nebrat, ciganska prace na co se kouknete. Uplne strikam jak se podivam na airbag spolujezde v AR 156, mam kamose itala (mod...
Pobavil jsi. A už to nehul.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.