0
späť
 

diskuze k tématu: Projeli jsme Ferrari California

kategórie zaradenia témy: italská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.05.2011 07:00, Je tohle ještě supersport?
Samozřejmě není, je to první GT od Ferrari. Každopádně od klukovských let jsem chtěl 911ku, ale poslední tři roky je můj dream car tenhle krasavec. Podle mně nejkásnější CC vůbec. Btw. v Praze teď nabízejí svezení deset minut za 999 korun, což je hodně přijatelné, protože obvyklá cena v té autopůjčovně je tuším 40 tisíc za 24 hodin plus kauce 400 tisic což bych asi nedal, protože v okamžiku kdy budou mít tu kauci v ruce můžou říct, že tenhleten škrábanec tam nebyl a oprava laku bude stát kilo...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.05.2011 10:00, RE: Je tohle ještě supersport?
Michal napísal:
Samozřejmě není, je to první GT od Ferrari. Každopádně od klukovských let jsem chtěl 911ku, ale poslední tři roky je můj dream car tenhle krasavec. Podle mně nejkásnější CC vůbec. Btw. v Praze teď nabízejí svezení deset minut za 999 korun, což je hodně přijatelné, protože obvyklá cena v té autopůjčovně je tuším 40 tisíc za 24 hodin plus kauce 400 tisic což bych asi nedal, protože v okamžiku kdy budou mít tu kauci v ruce můžou říct, že tenhleten škrábanec tam nebyl a oprava laku bude stát kilo...
Rozhodně bych toto nepovažoval za GT, a když už tak rozhodně není první. Co je potom 456? a co 550?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.05.2011 11:00, RE: Je tohle ještě supersport?
tomaskrtek napísal:
Rozhodně bych toto nepovažoval za GT, a když už tak rozhodně není první. Co je potom 456? a co 550?
Já bych tomu supersport klidně říkal. 0-100 pod 4 vteřiny a Vmax 310kmh. Keramické brzdy, mega rychlá převodovka, to zaměření na nejlepší možné výkony tomu odpovídá.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.05.2011 11:12, hezké
i když trochu nevim co to vlastně je, CC, nebo spíš spider? Líbí se mi tvary, ale autoři článku by si mohli odpustit ty povinné řeči o "ekologičnosti", zrovna tak je nahlavu prostor pro lyže .
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.05.2011 12:55, RE: Je tohle ještě supersport?
tomaskrtek napísal:
Rozhodně bych toto nepovažoval za GT, a když už tak rozhodně není první. Co je potom 456? a co 550?
Jo, 456 a 550 byly opravdu GT. Takhle dozadu jsem Ferrari ještě neštudoval každopádně supersport to není.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.05.2011 13:05, RE: Je tohle ještě supersport?
Michal napísal:
Jo, 456 a 550 byly opravdu GT. Takhle dozadu jsem Ferrari ještě neštudoval každopádně supersport to není.
co je pro Tebe supersport?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.05.2011 14:15, RE: Je tohle ještě supersport?
Tomi napísal:
co je pro Tebe supersport?
Že by snad Audi A6 3.0 TDi?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.05.2011 19:05, RE: Je tohle ještě supersport?
Petr S napísal:
Že by snad Audi A6 3.0 TDi?
California má převodovku a motor samozřejmě špičkovou, ale podvozek bude daleko měkčí než u ostatních Ferrari. Jeho zaměření zcela určitě není tak sportovní jako třeba u Italie.
koneckonců nejsem sám kdo si to myslí
http://autofun.blesk.cz/ferrari-california-v-praze-2240/
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 30.05.2011 19:08, RE: Je tohle ještě supersport?
Tomi napísal:
co je pro Tebe supersport?
Vím co není supersport. Aston Martin. Maserati Granturismo. CL 65 AMG. Supersport má motor uprostřed a jezdit s ním po cestě je víceméně za trest. Tohle California určitě nesplňuje.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.