0
späť
 

diskuze k tématu: Dodge Calibr-opravdu kvalitní a spolehlivé auto?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, americká vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 26.02.2014 12:04, Dodge Calibr-opravdu kvalitní a spolehlivé auto?
Zdravím,
mohl bych poprosit o Váš názor - jak jsou na tom auta Dodge obecně se spolehlivostí, cenou a dostupností náhr.dílů v porovnání s ost. Evrop. auty???

Ze zažitého dogma z časů minulých nemá u nás značka Dodge zrovna nejlepší pověst s kvalitou, spolehlivostí a spotřebou.

Jak je tomu u dnešních aut této značky a např. konkrétně u modelu Dodge Caliber o kterém uvažuji?

Mohl by jste napsat nějaké zásadnější věci, na co si dát u koupě tohoto auta jako ojetiny pozor a jaký by jste mi doporučil motor?
Auto budu používat nejvíce na městský provoz a dojíždění do práce na kratší vzdálenost.Uvažuji buď o benzínu s LPG, nebo dieselu, ale zde mám obavy z DPF filtru a nevhodnosti dnešních moderních turbo dieselů na kratší popojíždění...

Děkuji moc za fundovanou odpověď.

S pozdravem Marek .
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 05.06.2014 14:33, re:
Dobrý den. Dodge Caliber je u nás kvůli svému původu považováno za exotické vozidlo, chybí tak potřebné zkušenosti uživatelů. Žádné vážné problémy ale nejsou u tohoto vozu známé. Pokud s ním hodláte jezdit spíše na kratší vzdálenosti, volte určitě benzínový motor. Už základní osmnáctistovka pro běžné jezdění postačí, s dvoulitrem se už svezete dynamicky.
reagovať
mari1300
počet príspevkov31
dátum registrácie09.10.2011
Sobota 01.11.2014 11:09, dodge caliber
Mohl by někdo z majitelů napsat krátkou recenzi, kde by uvedl svou motorizaci, průměrnou spotřebou, zkušenosti se spolehlivostí motoru a auta jako takového(dočetl jsem se o nižší životnosti předních alu ramen) a na co dát při koupi ojetiny pozor?
V neposlední řadě objasnit situaci s dostupností a cenou(oproti konkurenci) náhradních dílů... Myslím, že bych nejen já, ale i ostatní potencionální zájemci o tohle netradiční auto , byli vděčni. Díky Marek
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.