0
späť
 

diskuze k tématu: Daewoo Nubira 1. generace

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, automobilky, korejská vozidla
Kure333
počet príspevkov1
dátum registrácie08.08.2015
Sobota 08.08.2015 12:59, Daewoo Nubira 1. generace
Dobrý den,
čekáme přírustek do rodiny a tak hledám vhodné přibližovadlo po městě a na občasné cesty do práce (cca 65 km tam i zpět). Od kamaráda jsem dostal nabídku na Nubiru v kombíku s motorem 1,6, co jsem zatím tak zjistil, nemělo by mě čekat kromě běžného servisu žádné nemilé překvapení (koroze byla ošetřena a před koupí ji vezmu k mechanikovi). Jedinné, čeho se bojím je spotřeba pohybující se okolo 8-9 litrů, což při odhadovaném nájezdu 10 000 - 15 000 ročně dává prostor i pro nějakou méně žravou alternativu.

Co jsem tak projel inzeráty, nic jsem tak jiného neviděl v ceně okolo 30 000,- včetně servisu. Chtěl bych aby auto vydrželo 4 roky, ale...

Potřebuji poradit, jeslti ji vzít, nebo se poohlídnout po něčěm jiném - bude to mé první auto. A jaké předpokládat servisní náklady u tohoto stroje (na úvod to budou rozvody, olej a filtry).
Díky za rady
reagovať
Roman AX
počet príspevkov134
dátum registrácie09.12.2011
Sobota 08.08.2015 15:06, Daewoo
Daewoo , které sice neznám, bych si nekoupil ze dvou důvodů: vysoká spotřeba a problém se zastoupením automobilky v ČR a nakonec i Evropě, kdy se Chevrolet stahuje z trhu. Jinak by to Daewoo muselo být skoro zadarmo a ve velmi pěkném stavu. Bohužel, za 30 tisíc se nedá nic doporučit, spíš koukat po inzerátech a koupit auto, které bude slušné... Ta auta jsou, ale musí se jednat rychle a mít prachy v kapse! Co třeba nějakou Mareu?
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.