0
späť
 

diskuze k tématu: Citroën C4

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 02.10.2007 09:45, podobný názor
můžu víceméně souhlasit, občas se svezu s tchánovou C4. Auto zvenčí vypadá menší než ve skutečnosti je, vnitřní prostor je skutečně hodně veliký. A taky jsou slyšet rány od zadních kol při přejezdu nerovností. Myslel jsem, že je to spíše kvůli zavěšení, no ale nejsem až tak technicky zdatný.
1.6 je slušný motor, auto je tiché, plasty se mi zdají kvalitnější než v mém Meganu II, a zatím mu tam nic nehrká.
Jediný co mi víceméně vadí, je přístrojovka. Je uprostřed a je digitální. Já radši klasiku s budíky před sebou. Ale musím na druhou stranu uznat, že ta digitální je celkem přehledná, a i když je hodně sluneční den, je bez problémů všechno vidět.
A k té C5 - tak ta je skutečně nádnerná. Ať slouží.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 02.10.2007 12:41, sy35
Tak výměna filtru asi zápach z klimy neodstraní, že? To by asi chtělo ji vydesinfikovat.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 02.10.2007 14:38, RE: sy35
anonym napísal:
Tak výměna filtru asi zápach z klimy neodstraní, že? To by asi chtělo ji vydesinfikovat.
...a nejlépe 2x do roka... Tuhle 1,6 má manželka v 307 Bk, po městě mezi 9-10l jak uvádí autor, ty nepravidelné otáčky při volnoběhu by ale být neměly...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 02.10.2007 22:32, RE: sy35
anonym napísal:
Tak výměna filtru asi zápach z klimy neodstraní, že? To by asi chtělo ji vydesinfikovat.
...nebudeš veriť, ale pomohlo to!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.10.2007 10:30, RE: sy35
anonym napísal:
...nebudeš veriť, ale pomohlo to!!!
mal som tu čest s C4 a nikdy viac otrasne jazdne vlastnosti i designe, auto pre masochistov, ale každemu sa pači niečo ine
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.10.2007 11:49, C4 nee
také jsem s C4 jezdil, ale domu ji nechci, vnějsi design se celkem mi libi, interier ne, jízdní vlastnosti nejsou nic moc, řazení je dost hrozny, multifunkcni volant příliš komplikovany a navic ovladače zůstávají na místě, když se otočí volantem
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 03.10.2007 12:59, meky
no, na to, ze je to nove auto, tak poruch celkom dost. A naprava v kybli po 80tkm...
To je nonsens.
O spotrebe ani nehovorim.

Na porovnanie, ja jazddim na firemnom Ceede a po cca 70tkm - jazdeny viacerymi vodicmi, takze ziadne setrenie - je priemerna spotreba 6,5litra (tiez motor 1,6 benzin), klima nesmrdi, nic nebuchoce a napravy su ako nove...

reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 04.10.2007 14:24, RE: meky
anonym napísal:
no, na to, ze je to nove auto, tak poruch celkom dost. A naprava v kybli po 80tkm...
To je nonsens.
O spotrebe ani nehovorim.

Na porovnanie, ja jazddim na firemnom Ceede a po cca 70tkm - jazdeny viacerymi vodicmi, takze ziadne setrenie - je priemerna spotreba 6,5litra (tiez motor 1,6 benzin), klima nesmrdi, nic nebuchoce a napravy su ako nove...

Vybité čapy po 80t km nie je nič nezvyčajné, na niektorých autách vydržia dlhšie ale na našich cestách...
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.