0
späť
 

diskuze k tématu: Osobní automobil nejen na práci.

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.10.2013 21:52, Osobní automobil nejen na práci.
Dobrý den.
Chtěl by jsem požádat o radu s výběrem vozidla pro denní ježdění spojeným s občasným převozem těžších nákladů.
Vzhledem k tomu že poslední dobou celkem často převážíme v zánovním osobním automobilu těžké náklady, rozhodl jsem se že té likvidace vozu necháme a pořídíme laciný pracovní automobil, který ovšem ani tak nebude dělat přílišnou ostudu i pokud jej využijeme k cestě dál od komína, občasně ve více lidech.
No, můj výhled zatím v cenové hladině do 30tis. Kč směřuje k Citroen Xsara a Peugeot 406.
Motorizace není až tak podstatná, podstatná je co možná nejnižší spotřeba a spolehlivost, na jízdní vlastnosti při zatížení vozidla nehledím, protože nejsem závodník.
Procházel jsem nabídku autobazarů a v dosahu uvedené ceny, se dle mého názoru dají pořídit celkem hezké kousky, často z dovozu.
Ovšem nejsem si jistý jestli budou vozidla koncernu PSA ta ideální tak tedy budu rád za vaše tipy ke koupi ideálního vozu, jen ještě doplním že nejlépe hledám kombi, ač to nepovažuji za nutnost.

Tak tedy, prosím odborníky o radu. Předem díky, Josef.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Streda 20.11.2013 21:31, re:
Dobrý den. Jako spolehlivý vůz do 30 tis. Kč byste neměl s Peugeotem 406 udělat chybu. Velmi dobrou volbou bude také Ford Mondeo první generace po faceliftu. U obou vozů Vám doporučuji benzínový motor, koupě dieselové ojetiny je vždy vyšší riziko. Jak u Peugeotu, tak u Fordu jsou benzínové motory velmi spolehlivé.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.