0
späť
 

diskuze k tématu: Prasklé sedlo ventilů u Citroenu Xantia 2.1TD

kategórie zaradenia témy: poradna, ostatní, francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.06.2007 00:21, zlobivej frantík
Mě tu s těma vašima zkušnostma pěkně strašíte. Ani bych neřek kolik věcí se na autě může porocuhat. Přece liju benzín a jezdím. Jendou za čas motor oil, filt nebo brzdovku a to je tak všecko. Max destičky, čepy a silentbloky či konec výfuku když už to má dvojciferný věk. Víc nic. Njn frantík. Přitom Xantovka má design celkem hezký. Skrytá vada ono, kdyby to ruplo za 3 dny tak jo. Ale 20tkm to drželo, tak já být jimi asi bych se cukal. Třeba áčka by ti hned zdůvodnili, že neumíš řídit a proto to nastalo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.06.2007 12:30, Neuvěřitelné....
...po deseti měsících provozu zkoušet uplatńovat takovouhle skrytou závadu.... kam ten svět spěje... pokud by to takhle šlo řešit s každou ojetinou, tak můžeme všichni v klidu jezdit třicet let starejma kraksnama, kterou nám bude pořád někdo v údajné záruce opravovat a automobilový průmysl to může vlastně v klidu zabalit, protože nový auta nebudou potřebovat...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.06.2007 14:33, svet je naruby
tak, kvuli takovym zmrdum jsem skoncil s podnikanim s autama, buzik toci turbo 20 000 km, a potom jeste chce snad plnou castku z5, no to snad neni normalni, protoze blbecek naskrabal 100 tis. kc a svete poser se, si bez koupit nove mongole a potom muzes picovat, tak presne takovi zakaznici jsou zkazou i dobrych autobazarniku
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.06.2007 16:04, RE: svet je naruby
anonym napísal:
tak, kvuli takovym zmrdum jsem skoncil s podnikanim s autama, buzik toci turbo 20 000 km, a potom jeste chce snad plnou castku z5, no to snad neni normalni, protoze blbecek naskrabal 100 tis. kc a svete poser se, si bez koupit nove mongole a potom muzes picovat, tak presne takovi zakaznici jsou zkazou i dobrych autobazarniku
Určite sa nejdná o skrytu závadu. Reklamovať to je riadna blbosť.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.06.2007 16:42, RE: svet je naruby
anonym napísal:
Určite sa nejdná o skrytu závadu. Reklamovať to je riadna blbosť.
Jak říkám: než ojeté prodat, to ho radši sešrotovat... A zrovna 2,1 TD od PSA patří k těm odolnějším, zlobit by snad mělo jen čerpadlo, ale ne z r 98... Prostě to auto musí být daleko za zenitem (kdo si venku kupuje naftu, kombíka, ten v 95% lítá sem tam). Takže jestli má nalítáno nějakých 400 kkm, tak to vidím jako opotřebení. Samozřejmě to, že na prodej bylo stočeno na oblíbených 120 +-, je věc jiná...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.06.2007 19:01, RE: Neuvěřitelné....
anonym napísal:
...po deseti měsících provozu zkoušet uplatńovat takovouhle skrytou závadu.... kam ten svět spěje... pokud by to takhle šlo řešit s každou ojetinou, tak můžeme všichni v klidu jezdit třicet let starejma kraksnama, kterou nám bude pořád někdo v údajné záruce opravovat a automobilový průmysl to může vlastně v klidu zabalit, protože nový auta nebudou potřebovat...
A v kterým bazaru davají záruku 1 rok? Dyk to není možný co to tady bleješ?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.06.2007 20:41, RE: svet je naruby
anonym napísal:
tak, kvuli takovym zmrdum jsem skoncil s podnikanim s autama, buzik toci turbo 20 000 km, a potom jeste chce snad plnou castku z5, no to snad neni normalni, protoze blbecek naskrabal 100 tis. kc a svete poser se, si bez koupit nove mongole a potom muzes picovat, tak presne takovi zakaznici jsou zkazou i dobrych autobazarniku
naprostý souhlas, i když bych nepoužíval tak silné výrazy, musím souhlasit. Tady je přesně vidět, jak naprostá většina lidí dneska přemýšlí. Koupim si starší auto, s každou závadou budu otravovat prodávajícího jako se skrytou vadou, a uvidim co se bude dít. A ten prodejce, který člověku nevyjde vstříc, je okamžitě hozen do pytle s názvem "podvodný prodejce ojetin". Já, když mi tohle někdo začne zkoušet, tak mu řeknu jediný: Běžte si koupit nový auto do autosalonu. Sice zaplatíte o 300% vyšší cenu, ale budete mít záruku na 2 a více let. Nic jinýho se jim poradit nedá. Někdy se fakt člověk nestačí divit, co všechno jsou lidé ochotni zkoušet, a co všechno čekají od auta,které má např. 7 let provozu za sebou.Neskutečný.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.06.2007 21:34,
Miláčkové, můžete se trochu krotit ve výrazech?! Človíček, který ve dvou větách použije všechny běžné vulgarismy a udělá čtyři hrubé chyby, je ubožák. Kde přišel na ty slušné bazaristy? Podívejte se na německé, nebo jiné autobazarové servery a najděte mi xantii v D (jakoukoliv motorizaci od 1,9TD až po 2,0HDi) s méně než 200t.km??!!
Dá vám to asi dost práce. Nyní se podívejte na české "slušné" bazaristy. Devět let stará Xantia 2,1TD 92t. až 140t. km. Kdepak to asi kupují, když jinde v evropě tohle auto bude mít najetých 300t. až 400t. km??!!
Ještě jsem nepotkal seriózního bazaristu!! Dělají z nás kupujících úplné blbečky a myslí si že jim to "sežerem i s navijákem". Bohužel se najde dost takových, co se nechají "opít rohlíkem".
Jinak ten reklamovatel, je ovšem taky pošuk.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.06.2007 22:00, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Miláčkové, můžete se trochu krotit ve výrazech?! Človíček, který ve dvou větách použije všechny běžné vulgarismy a udělá čtyři hrubé chyby, je ubožák. Kde přišel na ty slušné bazaristy? Podívejte se na německé, nebo jiné autobazarové servery a najděte mi xantii v D (jakoukoliv motorizaci od 1,9TD až po 2,0HDi) s méně než 200t.km??!!
Dá vám to asi dost práce. Nyní se podívejte na české "slušné" bazaristy. Devět let stará Xantia 2,1TD 92t. až 140t. km. Kdepak to asi kupují, když jinde v evropě toh...
jsem ostravak proto jsem tak sprosty , ale jen kdyz mam pravdu a presto ze jsem svuj komentar psal v afektu, neshledavam zadne hrubky, a k tem tachacum, vas nenapadlo, ze to nemusi zrovna stahovat prodejce, ale majitel???????????????? a kdyz kupuji bouracku ze zapadu, tak to nafotim, opravim a prodam s tim ze reknu kupujicimu jak to bylo bouchle a klidne mu ukazu fotky a do tachace jsem se nikdy nesral
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.06.2007 08:45, RE: bez předmětu
anonym napísal:
jsem ostravak proto jsem tak sprosty , ale jen kdyz mam pravdu a presto ze jsem svuj komentar psal v afektu, neshledavam zadne hrubky, a k tem tachacum, vas nenapadlo, ze to nemusi zrovna stahovat prodejce, ale majitel???????????????? a kdyz kupuji bouracku ze zapadu, tak to nafotim, opravim a prodam s tim ze reknu kupujicimu jak to bylo bouchle a klidne mu ukazu fotky a do tachace jsem se nikdy nesral
A čemu se tu serete do ostravaku pičo? Kdyby nas ostravaku nebylo, tak byste topili polenama cipe. Možna nejzme nejchytřejši, ale hubu vam rozbit mužeme,pičo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.06.2007 08:59, RE: bez předmětu
anonym napísal:
A čemu se tu serete do ostravaku pičo? Kdyby nas ostravaku nebylo, tak byste topili polenama cipe. Možna nejzme nejchytřejši, ale hubu vam rozbit mužeme,pičo.
Hospoda 4. cenový s WiFi připojením, to tu ještě nebylo... A koukám, že maj non-stop provoz. Je vidět, že se s tím havíři nepáraj. Když pařej, tak pařej....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.06.2007 19:43, RE: Neuvěřitelné....
anonym napísal:
A v kterým bazaru davají záruku 1 rok? Dyk to není možný co to tady bleješ?
Roční záruku ti dají na www.vyzkouseno.cz kupoval jsem loni auto a vyskytla se závada na čidle termostatu a oni si pro to dokonce přijely a pak to i přivezly.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.06.2007 21:51, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Miláčkové, můžete se trochu krotit ve výrazech?! Človíček, který ve dvou větách použije všechny běžné vulgarismy a udělá čtyři hrubé chyby, je ubožák. Kde přišel na ty slušné bazaristy? Podívejte se na německé, nebo jiné autobazarové servery a najděte mi xantii v D (jakoukoliv motorizaci od 1,9TD až po 2,0HDi) s méně než 200t.km??!!
Dá vám to asi dost práce. Nyní se podívejte na české "slušné" bazaristy. Devět let stará Xantia 2,1TD 92t. až 140t. km. Kdepak to asi kupují, když jinde v evropě toh...
Ubožák jseš ty, kterej strká všechny do jednoho pytle vole
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.06.2007 21:54, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Miláčkové, můžete se trochu krotit ve výrazech?! Človíček, který ve dvou větách použije všechny běžné vulgarismy a udělá čtyři hrubé chyby, je ubožák. Kde přišel na ty slušné bazaristy? Podívejte se na německé, nebo jiné autobazarové servery a najděte mi xantii v D (jakoukoliv motorizaci od 1,9TD až po 2,0HDi) s méně než 200t.km??!!
Dá vám to asi dost práce. Nyní se podívejte na české "slušné" bazaristy. Devět let stará Xantia 2,1TD 92t. až 140t. km. Kdepak to asi kupují, když jinde v evropě toh...
a ještě ke všemu neumíš číst. Nevim, kdes přišel na to, že pán měl stočený tachometr, když se o tomto údaji vůbec nezmiňuje. Co se týče bazaristů, já dělám převážně auta, ne-starší 4let, takže s tachometrama žádnej problém nemám. Když někdo prodává starší auta tak jak píšeš ty, a má tam tyhle hodnoty, tak je na inteligenci každýho kupujícího jestli tam vůbec bude volat nebo jezdit. Když tak hezky mluvíš o německu, tak tam to funguje mnohem víc než u nás, o to nemusíš mít obavy. Z 10 prodejců je jeden němec, zbytek polák,turek,rusák apod... , tak co tam asi můžeš čekat. NAZDAR
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.06.2007 22:38, RE: Neuvěřitelné....
anonym napísal:
Roční záruku ti dají na www.vyzkouseno.cz kupoval jsem loni auto a vyskytla se závada na čidle termostatu a oni si pro to dokonce přijely a pak to i přivezly.
Jo ale na vyzkoušeno mají všecky auta 130tkm, takže asi moooc dobře vědí, proč si pro to zase prijedou. Ono kdyby se v tom pak vrtal někdo z venku, tak by to asi nebylo moc dobré. Baník pitcho a nehaňte Ostravu, žije tu i spousta slušných lidí ))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.06.2007 22:53, RE: Neuvěřitelné....
Ráďa napísal:
Jo ale na vyzkoušeno mají všecky auta 130tkm, takže asi moooc dobře vědí, proč si pro to zase prijedou. Ono kdyby se v tom pak vrtal někdo z venku, tak by to asi nebylo moc dobré. Baník pitcho a nehaňte Ostravu, žije tu i spousta slušných lidí ))
Ony si pro to přijely ženy? Vyplynulo to totiž z tvého textu, nebo neumíš psát bez hrubek haviřu blby? No asi ne, vy jste tam všichni trochu na játra, vy kratke zobaky
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 23.06.2007 09:03, RE: Neuvěřitelné....
anonym napísal:
Ony si pro to přijely ženy? Vyplynulo to totiž z tvého textu, nebo neumíš psát bez hrubek haviřu blby? No asi ne, vy jste tam všichni trochu na játra, vy kratke zobaky
Sorry za ty hrubky , ale češtin nebyl nikdy můj kobyl . Taky myslím že to nemá nic společného s tématem ono kupovat ojetinu je riziko , a člověk musí s nějakou tou investicí počítat , ale na vyzkouseno má alesponˇ nějakou záruku. / Jo a z Ostravy nejsem ale přes držku dostat můžéš inteligente /
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 23.06.2007 09:43, RE: Neuvěřitelné....
anonym napísal:
Sorry za ty hrubky , ale češtin nebyl nikdy můj kobyl . Taky myslím že to nemá nic společného s tématem ono kupovat ojetinu je riziko , a člověk musí s nějakou tou investicí počítat , ale na vyzkouseno má alesponˇ nějakou záruku. / Jo a z Ostravy nejsem ale přes držku dostat můžéš inteligente /
Jak se říká u nás: blbej, ale silnej. I takoví jsou třeba....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 23.06.2007 23:40, RE: Neuvěřitelné....
Pepe napísal:
Jak se říká u nás: blbej, ale silnej. I takoví jsou třeba....
reklamovat se nic takovýho samozřejmě nedá..vada způsobená opotřebením, ledaže by ta hlava byla třeba vařená to potom jo
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.