0
späť
 

diskuze k tématu: Citroën Jumper - jeden z trojlístku

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.11.2006 12:54, Nový a novější
Je vidět, že automobilky se u osobních vozů neinspirovaly jen blinkry v zrcátcích, ale i v poměrně rychlém nástupu nového modelu. Ještě jsem nedoplatil "starý", a už mě lákají na nový... Také jsem se s ním byl seznámit, a můžu říct, že jde opět o posun vpřed (jak jinak). Sedadla jsou opravdu lépe tvarovaná oproti předchůdci, zlepšila se už tak dobrá obestavěnost nákl. prostoru. Nechal jsem si nakonfigurovat model včetně všech bodů "potřebné" výbavy (klima, nez. topení, park senzor, maxi verze, 3,0 motor atd). Výsledná cena 933 tkč bez DPH mě vrátila na zem. Je ale pravda, že prakticky žádné auto se neprodává za ceníkovou cenu, dodávky zvlášť. Díky za článek, nejezdíme všichni jen v osobácích...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.11.2006 14:32, RE: Nový a novější
Pepe napísal:
Je vidět, že automobilky se u osobních vozů neinspirovaly jen blinkry v zrcátcích, ale i v poměrně rychlém nástupu nového modelu. Ještě jsem nedoplatil "starý", a už mě lákají na nový... Také jsem se s ním byl seznámit, a můžu říct, že jde opět o posun vpřed (jak jinak). Sedadla jsou opravdu lépe tvarovaná oproti předchůdci, zlepšila se už tak dobrá obestavěnost nákl. prostoru. Nechal jsem si nakonfigurovat model včetně všech bodů "potřebné" výbavy (klima, nez. topení, park senzor, maxi verze, 3...
Nebude dlouho trvat a Citroen vyrukuje s nějakou jistě zajímavou akční nabídkou jak je jeho zvykem, takže nezoufejte - určitě se dočkáte.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.11.2006 17:40, jur
konečně dodavky otestujte motory díky
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.11.2006 18:35, kotoučové brzdy
kotoučové brzdy fungovali dobře... jéé cha cháá
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 15.11.2006 08:49, RE: kotoučové brzdy
flinkvista napísal:
kotoučové brzdy fungovali dobře... jéé cha cháá
Taky jsem si toho fšyml, nabídni se jim jako korektor, když k autům nemáš co říct....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 30.11.2006 22:14, RE: jur
jur napísal:
konečně dodavky otestujte motory díky
taky se připojuji s poděkováním za dodávky a minibusy.Jen tak dál!
reagovať
osmnactka18
počet príspevkov9
dátum registrácie25.03.2016
Nedela 08.05.2016 15:46, Neoslovil mě
Býval jsem velkým fanouškem Citroënu, ale když došlo na koupi dodávky, po vyzkoušení to prostě nebylo ono. Nakonec jsem koupil Transita, který si mě doslova získal.. Teď už můžu říct, že jsem absolutní "Forďák". Pokud sháníte dodávku a nemáte zkušenosti, doporučuji vyzkoušet u /smazáno admin/ mají široký výběr a jsou doslova nejlevnější. :)
reagovať
Giorgio
počet príspevkov814
dátum registrácie09.05.2007
Nedela 08.05.2016 16:04, RE: Neoslovil mě
osmnactka18 napísal:
Býval jsem velkým fanouškem Citroënu, ale když došlo na koupi dodávky, po vyzkoušení to prostě nebylo ono. Nakonec jsem koupil Transita, který si mě doslova získal.. Teď už můžu říct, že jsem absolutní "Forďák". Pokud sháníte dodávku a nemáte zkušenosti, doporučuji vyzkoušet u JSI TRO(T)L mají široký výběr a jsou doslova nejlevnější. :)


Jdi už s tou reklamou k čertu. ;)
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.