0
späť
 

diskuze k tématu: Citroen C4 vs Fiat GP vs Focus II

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, francouzská vozidla, italská vozidla
niccolo
počet príspevkov1
dátum registrácie31.08.2014
Nedela 31.08.2014 16:57, Citroen C4 vs Fiat GP vs Focus II
Dobrý den,
prosím o radu s výběrem vozu. Použití cca 50% meziměstský provoz( ne po dálnici) cca 25 km tam a zpět, 30% jízda po městě, 20% víkendové delší výjezdy. Nájezd za rok okolo 10tis.km. Benzín do 1.6,ne kombi.Obsazení auta doufejme ještě tak 5 let pouze 2, více lidí pouze nárazově. Řidiči oba dva v pohodě, maximální rychlost stejně nepřekračuje 130 km/h snad nikdy . Spotřebu neřeším pokud by kombinovaná nebyla přes 8l/100. Finanční limit cca 100tis. + 20 tis. je bokem připraveno. Doba provozu auta cca 5 let, pokud vydrží ok déle klidně i více.Rok výroby cca 2006 i když to není důležité. Na prémiové značky nemám, na požadovaný druh dopravy se mi stejně asi nehodí tak jsme namátkou vybrali po přečtení a doporučení následující. První je Citroen C4 1.6 16V/80 kW, pak GP 1.2i/48 kW. Druhá varianta je pak zdvihnutí finančního limitu na 125tis + 25 bokem a pak je vybrán Focus II. Jiné návrhy s odůvodněním samo beru. Mám možnost si nechat auto dovézt z Holandska bez problému a rovněž servis není problém. Můžete prosím hodit názory zda to co jsem popsal má hlavu a patu nebo je to špatná úvaha a raději dát na názor, že v této cenové relaci a z Holandska vzít raději auto, které mi mechanik prověřil a je v dobrém stavu, protože tu možnost mám. Díky
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.