0
späť
 

diskuze k tématu: Citroën C4 1.6HDi 68kw intervaly výměn dílů

kategórie zaradenia témy: poradna, servisní náklady, technické dotazy, ostatní, automobilky, francouzská vozidla
Panpan
počet príspevkov1
dátum registrácie08.04.2016
Piatok 08.04.2016 14:32, Citroën C4 1.6HDi 68kw intervaly výměn dílů
Dobrý den, asi před půl rokem jsme koupili Citroën C4 s motorem 1.6HDi 68kw r. V. 2012 doposud vše fungovalo naprosto bez problémů a rád bych také, aby to tak zůstalo, takže před první technickou, co nás čeká, bych rád udělal co je třeba. Jelikož ale serviska přestala být vedená po skončení záruky, nevím kdy se má co měnit, jasně, olej filtry to je jasné, ale co dál? Momentálně najeto 130 000. Jak je to třeba s rozvody atp.? Jaký mají předepsané intervaly a případně na kolik to cca vyjde? Děkuji
reagovať
Petr S
počet príspevkov1250
dátum registrácie28.11.2008
Sobota 09.04.2016 01:59, RE: Citroën C4 1.6HDi 68kw intervaly výměn dílů
Panpan napísal:
Dobrý den, asi před půl rokem jsme koupili Citroën C4 s motorem 1.6HDi 68kw r. V. 2012 doposud vše fungovalo naprosto bez problémů a rád bych také, aby to tak zůstalo, takže před první technickou, co nás čeká, bych rád udělal co je třeba. Jelikož ale serviska přestala být vedená po skončení záruky, nevím kdy se má co měnit, jasně, olej filtry to je jasné, ale co dál? Momentálně najeto 130 000. Jak je to třeba s rozvody atp.? Jaký mají předepsané intervaly a případně na kolik to cca vyjde? Děkuji


To na co se ptáte je snad popsáno v manuálu k autu ne? Nebo jste koupil auto bez původní dokumentace? Být vámi, tak servisuji auto v autorizovaném servisu, tam vědí jak konkrétní auto správně servisovat.
reagovať
Corlis
počet príspevkov135
dátum registrácie14.03.2007
Pondelok 11.04.2016 17:27, RE: Citroën C4 1.6HDi 68kw intervaly výměn dílů
Petr S napísal:
Panpan napísal:
Dobrý den, asi před půl rokem jsme koupili Citroën C4 s motorem 1.6HDi 68kw r. V. 2012 doposud vše fungovalo naprosto bez problémů a rád bych také, aby to tak zůstalo, takže před první technickou, co nás čeká, bych rád udělal co je třeba. Jelikož ale serviska přestala být vedená po skončení záruky, nevím kdy se má co měnit, jasně, olej filtry to je jasné, ale co dál? Momentálně najeto 130 000. Jak je to třeba s rozvody atp.? Jaký mají předepsané intervaly a případně na kolik to cca vyjde? Děkuji
To na co se ptáte je snad popsáno v manuálu k autu ne? Nebo jste koupil auto bez původní dokumentace? Být vámi, tak servisuji auto v autorizovaném servisu, tam vědí jak konkrétní auto správně servisovat.




petr byl rychlejší, ano, jedte do autorizáku, kde ví. Já měl podobnou situaci před lety, zajel jsem a napíchli diagnostiku a vyměnili vše, co bylo potřeba. Tenkrát mne to stálo ranec, ale měl jsem klid.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.