0
späť
 

diskuze k tématu: Subaru X Mitsubishi

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, francouzská vozidla, japonská vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 09.07.2014 19:39, Subaru X Mitsubishi
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké auto by jste mi doporučil. Koukám po Subaru Forester 08 benzín a Mitsubishi Outlander 2,0 DI-D nebo 2,2 HDI popřípadě Citroen C-Crosser. Jde mi hlavně o spolehlivost nenáročnost a spotřebu. Děkuji za odpověď.
reagovať
Corlis
počet príspevkov135
dátum registrácie14.03.2007
Štvrtok 10.07.2014 18:58, re:
já bych šel do mitsubishi ASX 1.8 DI-D 4x4, jeden z nejlepších motorů na naftu na trhu. Vnitřek sice nic moc, tvrdé plasty, ale vše ostatní to vynahrazuje. Záleží, kolik chcete do nákupu vozu investovat....
reagovať
rojack
počet príspevkov145
dátum registrácie06.01.2009
Štvrtok 10.07.2014 23:10, Dobré, až na to,
že nabízíte něco ouplně jiné kategorie, než tazatel chtěl
Teď já. Kupte si Mustanga. Sice s tím terén neprojedete, ale zato těch bab......
reagovať
Paul
počet príspevkov773
dátum registrácie07.11.2008
Piatok 11.07.2014 09:49, RE: Subaru X Mitsubishi
nepřihlášený uživatel napísal:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké auto by jste mi doporučil. Koukám po Subaru Forester 08 benzín a Mitsubishi Outlander 2,0 DI-D nebo 2,2 HDI popřípadě Citroen C-Crosser. Jde mi hlavně o spolehlivost nenáročnost a spotřebu. Děkuji za odpověď.


Trošku si protiřečíte - pokud by nešlo o spotřebu, je vítězem Forester, když ale uvádíte spotřebu, tak nevím proč je ve výběru. Zlatá střední cesta je Outlander.
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Pondelok 14.07.2014 22:35, RE:
Dobrý den. Vzhledem k požadavku na nenáročný a spolehlivý provoz uděláte lépe, pokud koupíte Forestera s benzínovým motorem. S boxery prakticky nebývají problémy, pozor si dejte pouze u verze 2.5 XT, u vozů z prvního roku výroby zde totiž hrozí poměrně velké riziko zadření motoru. Na vině je série s nedokonale opracovanou klikovou hřídelí (přesněji řečeno mazacím kanálem v ní). Výrobce sice výměnu zničeného motoru zahrnul do prodloužené záruky, i tak se ale jedná o nepříjemnost, které se dá správným výběrem předejít.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.