0
späť
 

diskuze k tématu: MPV - je dobrý Chrysler?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, automobilky, americká vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 18.01.2014 11:26, MPV - je dobrý Chrysler?
rad bych dostal vyhodnoceni na spolehlivost a spotrebu
cena okolo 80 000, ALE v pripade vyhodneho nakupu lze modifikovat do 110 000
co jsem nacet ze trojice okolo sharana je lepsi starsi verze do roku 2000?
vhledove se mi libi vice chrisler ale dam spise na technicke doporuceni

dekuji
reagovať
Jarabak
počet príspevkov6
dátum registrácie17.07.2013
Utorok 21.01.2014 11:18, RE: MPV - je dobrý Chrysler?
Jestli myslíš třeba Grand Voyager nebo jeho dvojčata od Dodge a pod., tak pozor, mají katastrofické crash testy. To je jediná věc, proč jsem svého času tohle auto nekoupil. Jinak velký, pohodlný, když se vybere dobrý kus a slušně se s ním zachází, tak ani nijak extra problémový. Nedoporučuju nikomu, kdo má děti apod. Možná ty novější jsou na tom líp, nevím, ale podle ceny hádám, že uvažuješ o letech výroby kolem roku 2000 a tam ty crash testy jsou opravdu tragédie. Totéž opel Sintra, bacha na to. Ta auta klamou tělem.

reagovať
guzu
počet príspevkov1
dátum registrácie27.01.2014
Utorok 28.01.2014 06:18, velký a pohodlný
určitě bych voyagera doporučil, velice pohodlný a prostorný vůz. Máme ho doma taky a pro nás 6 je plně dostačující a to vozíme i kočárek. Za 80tis by šlo už vybrat pěkný ročník 2002a a jestli máte i 110tis na koupi raději bych je použil a koupil tak 2004/2005 z motorem 2,5 CRDi nebo 2,8 CRDi tam už je ale automatická převodovka. S 2,5 jezdíme v průměru za 7L/100km, 2,8 si veme kolem 9L/100km. S těma crash testama bych to tak černě neviděl, protože dle testu NHTSA obstál voyager na výbornou
reagovať
zmazaný používateľ
počet príspevkov
dátum registrácie
Štvrtok 05.06.2014 15:54, re:
Dobrý den. Nejlépe uděláte, když za Vaše peníze koupíte některé MPV z trojice VW Sharan, Ford Galaxy nebo Seat Alhambra. Verze do roku 2000 vynikaly spolehlivostí zejména díky devatenáctistovce TDI, její základní provedení se 66 kW ale doporučit nemohu, jelikož na poměrně velký prostor pro posádku má poddimenzované topení.
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.