0
späť
 

diskuze k tématu: Chrysler Grand Voyager 2.5TD

kategórie zaradenia témy: poradna, servisní náklady, technické dotazy, americká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 21.11.2006 09:06,
Musím potvrdit slova pana Vaculíka. Měl jsem AR 155 a přehřívání motoru byl běžný ,ale neřešitelný problém. Nepomohl nový chladič, pumpa ani čištění celého chladícího systému. Prostě v kopci musela noha z plynu. Později jsem se dověděl že motor byl konstruován jako stabilní. Tedy pro pohon lodí, elektrocentrál atd. Takže se není čemu divit. Přesto jsem najezdil bez problému téměř 200 tis.km a při prodeji měla celkem 320 tis.km. A jezdí dodnes.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 21.11.2006 14:37, komplex z Passátů
Pane Vaculíku, celkem se mi vaše recenze a rady líbí, jsou srozumitelné a připadá mi, že víte o čem píšete. Jen mě pobavilo, jak jste umně vsunul poznámku o zlém týrání nějakého pána v Passátu. Passáty na vás zjevně působí jako červený hadr na býka:)) Navíc, výrobce Alf Romeo by jste asi také tímto srovnáním příliš nepotěšil, určitě by ráději, při svém pracně budovaném imagi sportovního auta, své auto viděli týrat pány např. v BMW.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 21.11.2006 15:36, RE: komplex z Passátů
MHr napísal:
Pane Vaculíku, celkem se mi vaše recenze a rady líbí, jsou srozumitelné a připadá mi, že víte o čem píšete. Jen mě pobavilo, jak jste umně vsunul poznámku o zlém týrání nějakého pána v Passátu. Passáty na vás zjevně působí jako červený hadr na býka:)) Navíc, výrobce Alf Romeo by jste asi také tímto srovnáním příliš nepotěšil, určitě by ráději, při svém pracně budovaném imagi sportovního auta, své auto viděli týrat pány např. v BMW.
Jestli není lepší do tohoto auta sehnat benzinový 6válec na plyn......
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 21.11.2006 17:00, RE: komplex z Passátů
MHr napísal:
Pane Vaculíku, celkem se mi vaše recenze a rady líbí, jsou srozumitelné a připadá mi, že víte o čem píšete. Jen mě pobavilo, jak jste umně vsunul poznámku o zlém týrání nějakého pána v Passátu. Passáty na vás zjevně působí jako červený hadr na býka:)) Navíc, výrobce Alf Romeo by jste asi také tímto srovnáním příliš nepotěšil, určitě by ráději, při svém pracně budovaném imagi sportovního auta, své auto viděli týrat pány např. v BMW.
Hm, ja mám takú skúdenosť, že vodiči Passatov, Golfov a Octávií sú, neviem z akého dôvodu, tí najarogantnejší a najnamyslenejší chrapúni. Nechcem tvrdiť, že je to 100% pravidlo, ale bohužiaľ mi to takmer vždy vyjde...
Čo sa týka Voyagera, tak po prečítaní tejto a iných recenzií naozaj nevidím najmenší dôvod, prečo si kúpiť práve toto auto a nie dačo spoľahlivejšie....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 21.11.2006 17:59, RE: komplex z Passátů
MHr napísal:
Pane Vaculíku, celkem se mi vaše recenze a rady líbí, jsou srozumitelné a připadá mi, že víte o čem píšete. Jen mě pobavilo, jak jste umně vsunul poznámku o zlém týrání nějakého pána v Passátu. Passáty na vás zjevně působí jako červený hadr na býka:)) Navíc, výrobce Alf Romeo by jste asi také tímto srovnáním příliš nepotěšil, určitě by ráději, při svém pracně budovaném imagi sportovního auta, své auto viděli týrat pány např. v BMW.
Ono spíš jako červený hadr na býka působí na řidiče pas, oct to, že se je vůbec někdo dovoluje předjet. Ta poznámka je bohužel velmi výstižná, aneb hodím - li klackem do hejna hus, co se stane? A stalo se, že...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 21.11.2006 19:38, RE: komplex z Passátů
Pepe napísal:
Ono spíš jako červený hadr na býka působí na řidiče pas, oct to, že se je vůbec někdo dovoluje předjet. Ta poznámka je bohužel velmi výstižná, aneb hodím - li klackem do hejna hus, co se stane? A stalo se, že...
Zase perlíš, si fakt pako a tvé příspěvky to jen dokazují. Určitě pracuješ ve škodovce, minimálně jako generální uklízečka
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 21.11.2006 21:04, RE: komplex z Passátů
Pepe napísal:
Ono spíš jako červený hadr na býka působí na řidiče pas, oct to, že se je vůbec někdo dovoluje předjet. Ta poznámka je bohužel velmi výstižná, aneb hodím - li klackem do hejna hus, co se stane? A stalo se, že...
No to se bavím. Ono to spíše záleží na povaze řidiče, na jeho ješitnosti a pocitu méněcennosti. Tímto spíše trpí mladí nevybouření piráti nebo zapčklí favoriťáci, kteří si kupovali hned každý nový model Škodovky a pak jim na Feldu, Oktávku už nezbyly peníze. Z nejbližšího okolí seřadím piráty od největšího hovada po "jenom prase" tyto značky:
1. F TIPO 1,9 TDi
2. Š Felicia 1,3
3. Š Felicia 1,9
4. BMW M3 - teď ho zrovna zrušil
5. Š Fabia 1,4
6. Š Octávia 1,8
7. moje maličkost Š Oktávia 1,9 TDi (96kW)
Oktávia není auto na závodění. Je to pracovní, rodinné a sem tam i spolehlivé vozítko. Nebudu na zatáčkách na okreskách závodit ani třeba s nadupaným Unem. Na dálnici je to jiné. Ale myslím si, že řidiči Oktávií nekupují v drtivé většině Oktávku na sportovní jízdu. Za stejné peníze by dostali mnohem sportovnější auto. Možná i dvě...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 21.11.2006 22:50, RE: komplex z Passátů
Ryšár napísal:
No to se bavím. Ono to spíše záleží na povaze řidiče, na jeho ješitnosti a pocitu méněcennosti. Tímto spíše trpí mladí nevybouření piráti nebo zapčklí favoriťáci, kteří si kupovali hned každý nový model Škodovky a pak jim na Feldu, Oktávku už nezbyly peníze. Z nejbližšího okolí seřadím piráty od největšího hovada po "jenom prase" tyto značky:
1. F TIPO 1,9 TDi
2. Š Felicia 1,3
3. Š Felicia 1,9
4. BMW M3 - teď ho zrovna zrušil
5. Š Fabia 1,4
6. Š Octávia 1,8
7. moje maličkost Š Oktávia 1,9 TDi (9...
To neni pravda, oktavky jsou v hojnem mnozstvi sluzebni auta, mam zkusenost s tema hovadama, oktaviani....z ciziho krev netece
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 22.11.2006 05:13, RE: komplex z Passátů
Ryšár napísal:
No to se bavím. Ono to spíše záleží na povaze řidiče, na jeho ješitnosti a pocitu méněcennosti. Tímto spíše trpí mladí nevybouření piráti nebo zapčklí favoriťáci, kteří si kupovali hned každý nový model Škodovky a pak jim na Feldu, Oktávku už nezbyly peníze. Z nejbližšího okolí seřadím piráty od největšího hovada po "jenom prase" tyto značky:
1. F TIPO 1,9 TDi
2. Š Felicia 1,3
3. Š Felicia 1,9
4. BMW M3 - teď ho zrovna zrušil
5. Š Fabia 1,4
6. Š Octávia 1,8
7. moje maličkost Š Oktávia 1,9 TDi (9...
F Tipo je 1.9TD)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 22.11.2006 07:03, RE: komplex z Passátů
tomas napísal:
To neni pravda, oktavky jsou v hojnem mnozstvi sluzebni auta, mam zkusenost s tema hovadama, oktaviani....z ciziho krev netece
Souhlasím a nejlepší jsou na dálnici, mají Ochcávku v tédéíčku,dají plyn na podlahu,do levého pruhu a teď se všichni poser....jedu já a jestli mě bude chtít někdo předjet a náhodou jede rychlej,tak to ne,jedu JÁ ! Moje denní zkušenost na D1.Ale jinak velký přítel oktávek nejsem ale je každého věc co si koupí a teď ty novější modely už jsou lepší.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 22.11.2006 09:05, RE: komplex z Passátů
Tonny napísal:
Souhlasím a nejlepší jsou na dálnici, mají Ochcávku v tédéíčku,dají plyn na podlahu,do levého pruhu a teď se všichni poser....jedu já a jestli mě bude chtít někdo předjet a náhodou jede rychlej,tak to ne,jedu JÁ ! Moje denní zkušenost na D1.Ale jinak velký přítel oktávek nejsem ale je každého věc co si koupí a teď ty novější modely už jsou lepší.
Ježiši sorry pánové, ale někteří mi připadáte fakt jak jelita.... jasně...tak budeme hodnotit řidiče, podle toho čím jezdí jo?... Takže z těchto příspěvků jsem asi správně pochopil, že největší hovada na silnici jsou majitelé Oktávek a Passatů...(vy kdo sem píšete ochcávek, tak je mi vás líto, že nemáte vlastní argumenty a musíte aspoň zesměšňovat název auta) . Jak postoupíme dále ale? Navrhuji udělat hitparádu řidičů podle aut...ne? Co třebaaa Felicie ? To budou například...víkenďáci ne? Nebo to budou stresaři ? Nebo mlaďoši ? A co takhle BMW trojkové řady? S tím jezdí kdo ? Nebo Mondea ? hm? Jako pardon, ale je to dost směšný říkat, že hovada jezdí v tom , nebo onom... Jestli to třeba nebude náhodou tím, že Oktávka je jaksi velmi rozšířené auto? Očekávám smršť zajisté velmi trefných poznámek na moji osobu po té, co nepíšu, že mám služebního Passata 2,0 TDi a vlastní Oktávii 1,8 T :o))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 22.11.2006 14:22, FW: komplex z Passátů
cruise napísal:
Ježiši sorry pánové, ale někteří mi připadáte fakt jak jelita.... jasně...tak budeme hodnotit řidiče, podle toho čím jezdí jo?... Takže z těchto příspěvků jsem asi správně pochopil, že největší hovada na silnici jsou majitelé Oktávek a Passatů...(vy kdo sem píšete ochcávek, tak je mi vás líto, že nemáte vlastní argumenty a musíte aspoň zesměšňovat název auta) . Jak postoupíme dále ale? Navrhuji udělat hitparádu řidičů podle aut...ne? Co třebaaa Felicie ? To budou například...víkenďáci ne? Nebo t...
Mohli by mi zdejší experti udělat také psychologický profil ? Jezdím v Honda Prelude IV a jestli mně někdo předjíždí to je mi úplně jedno. Většinou se tak děje na rovném úseku s omezením rychlosti, kde všichni jedou jak šílení a pak mně v technicky náročnějším místě zdržují, když připosraně stojí na brzdách ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 22.11.2006 17:04, Proč znovu Voyager?
Je zajímavé, že o některých autech se na těchto stránkách píše každou chvíli (přestože nejsou v ČR příliš rozšířená). Například právě o Voyageru píšete co si vzpomínám již potřetí. Vícekrát jsem se ptal na jiné rodinné vozy, jako Fiat Ulysse/Peugeot 806/Citroën Évasion (mám pocit, že jich u nás jezdí rozhodně více než Voyagerů) nebo Hondu Shuttle (těch je sice jako šafránu, ale japonce mají zase redaktoři rádi). Nikdy nic. Chápu, že redakce má právo odpovídat jen na některé dotazy, přesto mám stále silnější pocit, že má redakce k dispozici pár článků a ty pořád oprašuje...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 28.07.2007 13:47, Chrysler voyager 2,5TD
Sháním rozvodovou sadu s dvojitým řetězem na chrysler voyager 2,5TD r.v.97. Prý se dělají v polsku. Nemáte někdo kontakt?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 03.03.2008 11:24, koupe chraysler voyager!
karel okr.domažlice.mam 95 2roky 2,5 td. jsem naprosto spokojeny.absolutni pohodli predči i treba nove viano.
nahradni dily nejsou tak drahe.jezdim kazdy den zatim bez zavad.po meste vetsi spotreba.dalky:6l.doporučuji 100%
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 27.10.2008 17:02, Grand Voyager 2,5 - 2002 problém so "zdochýnaním"
Potrebujem radu.
Auto sa mi zohreje cca na 80° a "zdochne". Potom ked ochladne cca na 60° zase ide ako keby nič.
V servise vymenili riadiacu jednotku a snímač vačky.
Aj tak sa závada stále prejavuje. Je to priamo závislé od teploty, ak pustím na plno kúrenie pri teplom počasí oddialim "zdochnutie" pri chladnejšom sa na kritickú teplotu ani nedostane.

Prosím máte skúsenosť s podobnou závadou.

Jozef K. Piešťany
reagovať
pop13
počet príspevkov1
dátum registrácie17.12.2017
Nedela 17.12.2017 23:56, Chrysler GV
Grand Vozagera mám a nedám na něj dopustit, na dálnici se chová jako létající koberec a vevnitř se dá použít jako 7-mi místný mikrobus, dodávka nebo v něm kempovat. Jezdí denně, spolehlivě. ALE
nemá 2,5 D! Ten motor je nespolehlivý a na tento vůz malý. I já mám pocit, že bych potřeboval větší, a to mám 3,8 litru, benzín - LPG. Zkřížení prťavého evropského dieselu s velkou amerikou prostě není dobrý nápad. V současnosti je na prodej - stěhuji se z Evropy. Máte- li zájem, volejte 603570850 GV 1998, 3,8l
vzácná 4x4, 90l LPG, 350 TKM, po GO za 120 tisíc, prodej za 49.000 Kč
reagovať




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.