0
späť
 

diskuze k tématu: Chevy Suburban r.v. 94/95 6.5 TD

kategórie zaradenia témy: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, automobilky, americká vozidla, typ vozidla, osobní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 21.09.2013 09:46, Chevy Suburban r.v. 94/95 6.5 TD
Přeji Vám příjemný den v poradně, jsem vlastníkem automobilu VW Passat B5 , konkrétně jsem psal recenzi : http://www.tipcars.com/magazin-volkswagen-passat-b5-19-tdi-variant-recenze-majitele-bez-servitek-5242.html . Roky nám běžej, Passat furt slouží spolehlivě a bez problémů,ale jako na správnýho milovníka aut na mě příšla potřeba si pořídit auto s \"koulema\" Kdysi dávno jsem byl v americe a projel několik států s Chevy Suburbanem rv 95 , benzín něco kolem 6 litrů objemu. Naprosto dokonalý auto, miloval jsem ho! Teď už pracuji v místě a chci si pořídit pořádnou ameriku a to zrovna tuhle, protože jsem ji miloval! Ale i když jsem psal v mé recenzi na Prase, že nejsem milovníkem nafty, v Subu mě láká! Je tam v objemu 6.5 TD 135kw, tento motor se dával do Hummeru H1. Jediný co o tom motoru vím, že je to nesmrtelný a má to famózní náklaďákovej zvuk. A Vaše znalosti ohledně motorů a rady jsou dokonalé a proto na Vás mám takovej oříšek....jestli nevíte něco o tomto motoru?...a třeba i nějaké střípky o autě(mě sloužilo celou dobu pobytu v USA naprosto spolehlivě a bez problémů). Moc děkuji za odpověď Kubajz
reagovať


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.